Dordrecht, Netherlands

Hardleerse Tilburger blijft rijden

De politie heeft deze week flink wat moeite moeten doen om een 23-jarige man uit Tilburg duidelijk te maken dat hij niet mag rijden zonder rijbewijs.
Leo Roubos | 6 april 2018 11:02 | Aangepast op 6 april 2018 11:02
Hij werd woensdag aangehouden op de A16 ter hoogte van Dordrecht, maar verzette zich daarbij hevig. Pas na dreiging met pepperspray werd de man weer een beetje rustig. Hij kreeg vervolgens een proces-verbaal.

Donderdag zagen agenten de man weer in een auto rijden. Deze keer stopte hij wel normaal, waarna hij wederom werd bekeurd.

De politie heeft de man duidelijk gemaakt dat ze hem niet meer in een auto willen zien, tenzij als passagier of in een lesauto. Hij krijgt dan weer een bekeuring, maar is dan tevens zijn auto kwijt.

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 17 feb 2026 15:00

Lees ook

FC Dordrecht komt niet dichterbij periodetitel door thuisnederlaag tegen Jong Ajax

FC Dordrecht neemt het in de laatste thuiswedstrijd op tegen het belofte elftal van Ajax. Hiermee ko...

Herdenking Dordtse schrijver onderwerp van gesprek in Studio De Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Hendrik Jan Groeneweg. ...

16 miljoen naar bereikbaarheid: fietsen en OV moet aantrekkelijker worden

De provincie heeft samen met de landelijke overheid besloten om 16 miljoen euro te investeren in de ...

Twee vrouwen aangerand in Dordrecht, politie zoekt dader

Tijdens het hardlopen zijn donderdagmiddag twee vrouwen in Dordrecht op hun billen geslagen. De inci...

Overvaller op chocoladewinkel heeft meer op zijn kerfstok: eis 3 jaar cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist drie jaar cel tegen Mimoun M. (38). De man pleegde vorig jaar een ...

Jordi kwam tijdens het douchen op voetbal uit de kast: 'Iedereen in z’n nakie, dan ben je het meest kwetsbaar'

Twintig jaar geleden kwam Jordi Buisman in een voetbalteam vol andere culturen en geloofsovertuiging...