Dordrecht, Netherlands

Hardleerse Tilburger blijft rijden

De politie heeft deze week flink wat moeite moeten doen om een 23-jarige man uit Tilburg duidelijk te maken dat hij niet mag rijden zonder rijbewijs.
Leo Roubos | 6 april 2018 11:02 | Aangepast op 6 april 2018 11:02
Hij werd woensdag aangehouden op de A16 ter hoogte van Dordrecht, maar verzette zich daarbij hevig. Pas na dreiging met pepperspray werd de man weer een beetje rustig. Hij kreeg vervolgens een proces-verbaal.

Donderdag zagen agenten de man weer in een auto rijden. Deze keer stopte hij wel normaal, waarna hij wederom werd bekeurd.

De politie heeft de man duidelijk gemaakt dat ze hem niet meer in een auto willen zien, tenzij als passagier of in een lesauto. Hij krijgt dan weer een bekeuring, maar is dan tevens zijn auto kwijt.

Lees ook

Dordtse Vrijwilligersprijzen: welke organisatie gaat er vandoor met de publieksprijs?

Welke Dordtse vrijwilligersorganisatie viel jou afgelopen jaar het meest op? Vanaf deze zaterdag kun...

Internetsensatie Chatmo uit Papendrecht met Wesley Sneijder naar bijzonder WK

Mohamed Rashid, beter bekend als Chatmo, vertegenwoordigt begin volgend jaar Nederland tijdens het w...

7 jaar cel geëist tegen Dordtenaar na explosie bij 78-jarige vrouw

Het Openbaar Ministerie eist zeven jaar gevangenisstraf tegen een 19-jarige man uit Dordrecht die ve...

Grootste bekernederlaag voor FC Dordrecht sinds 1978: 'Na vijf minuten stonden we al met 3-0 achter'

Hoe vaak krijg je als Dordtse profclub zeven doelpunten of meer tegen? Donderdagavond moest FC Dordr...

Verzetsstrijder Kappelhoff, die zijn dood vond in Dordtse bunker, herbegraven

Verzetsstrijder Cornelis Kappelhoff is donderdag herbegraven. De in 1920 geboren Dordtenaar nam acti...

Ad duikt in een halve eeuw De Hoop: ‘Niet langer alleen voor verslaafden’

Een gloednieuwe aflevering van Op Pad Met Ad brengt presentator Ad van den Herik dit keer naar het t...