Dordrecht, Netherlands

Heerlijk weer tijdens Zwemvierdaagse in De Dubbel

Zwembad De Dubbel heeft het er maar druk mee, niet alleen vanwege het warme weer. Bijna 500 deelnemers zullen deze week minstens 4 dagen 20 baantjes zwemmen tijdens de Zwemvierdaagse.
Petra Scheurwater | 27 juni 2019 18:12 | Aangepast op 27 juni 2019 18:12
Rosalinde Buik, manager van het zwembad: "De zwemvierdaagse vindt al ruim 40 jaar plaats. Het is wel eens wat minder druk geweest door het weer. Dit jaar is het echt een superweek."


Voor het personeel zit een frisse duik er niet in. Zij moeten op de badgasten letten. Er ligt op een avond zo’n tachtig man in het water, legt Buik uit.


Als de zwemmers vier avonden hebben gezwommen krijgen zij op de laatste avond een medaille.

Lees ook

Zorgen en frustratie over afsluiting N214 tijdens dichte brug: ´erg penibel´

Wie om wil rijden als de A15 vaststaat, komt dit najaar bedrogen uit. In september gaan er in versch...

Groen licht voor renovatie hoofdrioolgemaal Maria Montessorilaan

Het hoofdrioolgemaal aan de Dordtse Maria Montessorilaan wordt grondig gerenoveerd. Woensdag heeft w...

Gemeente Molenlanden heeft creatieve oplossing voor werknemerstekort

De gemeente Molenlanden lost hun personeelstekort op door gepensioneerden weer aan het werk te zette...

Cees (71) waakt aan bed in laatste levensfase: 'Niemand verdient het om alleen te sterven'

Sliedrechter Cees Kros is waakvrijwilliger in het woonzorgcentrum bij hem in de buurt. Hij zit regel...

Dirigent Wilhelminakerk krijgt erespeld tijdens afscheidsconcert: ‘Totaal door verrast’

Als dirigent Ries van der Zouwen (70) afgelopen weekend voor het laatst zijn stokje neerlegt na een ...

Bezwaren, kosten en onzekerheid remmen woningbouw: meeste gemeenten halen eigen ambities niet

Lang niet alle colleges hebben de woningbouwplannen die zij hadden in de afgelopen coalitieperiode, ...