Dordrecht, Netherlands

Helikopter zoekt auto

De politie heeft vanavond een helikopter ingezet in een zoektocht naar een grijze auto. De wagen was rond kwart voor acht ingereden op een agent.
Peter Tromp | 19 februari 2015 20:24 | Aangepast op 19 februari 2015 20:24
De politie hield de wagen aan op de Dokweg, omdat de eigenaar wordt gezocht. De bestuurder stopte niet. Hij reed in op een politieagent, maar die sprong op tijd weg. In een poging de bestuurder te laten stoppen, is een waarschuwingsschot gelost. Meerdere politiewagens hebben de achtervolging ingezet die onder andere voerde door Crabbehof en over de N3.
Tegen half negen is ook een auto in het water gereden op de kruising van de Provincialeweg met de Zeedijk. Dat is bij Kop van 't Land. Onduidelijk is of deze twee gebeurtenissen met elkaar verband houden.


Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Lees ook

Nooit te oud om te bewegen: Oldstars korfbal brengt 55-plussers samen

Het is een drukte van belang elke dinsdag-en woensdagochtend in de gymzaal van CKC Kinderdijk. Tijde...

Ruim 5.300 kerstbomen ingezameld in Dordrecht: 'Een mooie hoeveelheid’

Inwoners van Dordrecht hebben de afgelopen weken 5.371 kerstbomen ingeleverd. Dat zijn er iets minde...

Leeg uitvak bij volgend thuisduel FC Dordrecht: 'Gezamenlijk statement'

Fans van FC Den Bosch boycotten het duel bij FC Dordrecht volgende week. De supporterscollectieven v...

Gemeente wil verzakte buurten 35 centimeter verhogen

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht wil de buurten Amandel-, Bramen- en Dadelgaarde onder handen nemen i...

Treinverkeer tijd ontregeld van en naar Breda, bus was alternatief

Er was dinsdagochtend vanaf 06.30 uur geen treinverkeer van en naar Breda mogelijk door een systeems...

De Italiaanse keuken is nu cultureel erfgoed, Ercole is zo trots als een pauw

De Italiaanse keuken is toegevoegd aan de lijst van immaterieel erfgoed van Unesco. Het gaat in dit ...