Dordrecht, Netherlands

Herdenking overleden oud-raadslid Leo Bos in Dordtse gemeenteraad

Oud-raadslid van de PVDA Leo Bos wordt vanmiddag herdacht in een eerder beginnende gemeenteraadsvergadering om 17.00 uur. Bos overleed op 5 augustus op 77-jarige leeftijd na een lang ziekbed.
Jordy Nijenhuis | 25 september 2018 11:16 | Aangepast op 25 september 2018 11:16
In de politiek was Leo Bos eerst actief bij de PPR en vanaf het begin van de jaren tachtig bij de PVDA. Als lid van de gemeenteraad heeft hij zich onder anderen in 1988 verzet tegen het plan om de Derde Merwedehaven te gaan gebruiken als vuilstortplaats. 


PVDA Dordrecht zegt op de website dat Leo een groot hart had en vocht tegen onrecht. Zijn geweten stelde hij centraal voor zijn handelen.

Lees ook

Kinderopvang op slot na vernietigend rapport: ‘Ophouden met je gejank!’

Kinderopvang Happy4kids in Dordrecht moet de deuren sluiten. Een vernietigend inspectierapport met ‘...

Twee autobranden in één nacht in onze regio

In zowel Dordrecht als Zwijndrecht is in de nacht van donderdag op vrijdag een autobrand geweest. Be...

Let op: het kan glad zijn!

In heel onze streek kan het plaatselijk glad zijn. Ook voor de rest van het land, behalve op de Wadd...

Het Jaar Van: PKC'ers blikken terug op krankzinnig 'comeback season'

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. Voor ...

Grote vuurwerkvondst in schuurtje na anonieme melding

In een schuurtje in Papendrecht is maandag meer dan 180 kilo vuurwerk gevonden. Dat is ruim zeven ke...

Geparkeerde auto verwoest door brand

Bij een brand in Dordrecht is in de nacht van maandag op dinsdag een auto in vlammen opgegaan. Dat g...