gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Het nieuwe winkelen

‘Het nieuwe winkelen in een bruisende Dordtse binnenstad’. Dat is het onderwerp bij het Politiek café dat de Partij van de Arbeid op maandag 6 februari organiseert.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Dat gaat gebeuren in het restaurant van de The Movies en wel op een vroeg tijdstip nl. van 17.30 tot 20.00 uur. Met opzet zo gekozen om het winkeliers en ondernemers makkelijk te maken.

Hoe kan winkelleegstand in het online-tijdperk worden tegengegaan is de grote vraag. Maar ook allerlei verwante onderwerpen komen aan bod, zoals kleinere speciaalzaken, leegstandsverordening, horeca en culturele voorzieningen.

Hierover wordt gediscussiëerd met ondernemers en Dordtse politici, met gemeenteambtenaren en experts en natuurlijk met Dordtse burgers. Dat gebeurt onder leiding van Kees Thies.

De discussie wordt voorafgegaan door inleidingen van Hanneke van Rooijen van Platform31, deskundig op het gebied van het nieuwe winkelen en Mark Habets van de gelijknamige Dordtse herenmodezaak.

Muzikale omlijsting van de avond wordt verzorgd door zanger/gitarist Maarten Teekens.

Soep en broodjes zijn gratis vanaf 17.30 uur, maar wel graag vooraf aanmelden bij secretarispvdadordrecht@gmail.com.

Lees ook

20261015_101657

Niet alleen voor de dorst, ook als troost: Rijkswaterstaat bedankt reizigers en deelt appels uit

Een appeltje voor de dorst of fietslampjes om ook in het donker zichtbaar te zijn: Rijkswaterstaat deelt op verschillende locaties in onze streek bedankjes uit aan alle reizigers vanwege de alternatieven die zij hebben gekozen sinds de afsluiting van de Papendrechtsebrug.

coalitiepapendrecht

PVV niet in nieuw college Papendrecht? 'Politiek niet uit te leggen'

De PVV is uitgespeeld in de coalitievorming in Papendrecht. Dat zegt Nikita de Ruiter, fractievoorzitter van de partij die bij de afgelopen gemeenteraadsverkiezingen de meeste stemmen kreeg. Volgens De Ruiter wordt de PVV buiten de coalitie gehouden en zijn nu zes andere partijen met elkaar in gesprek om te kijken of zij formatiegesprekken kunnen gaan voeren.

weekvandepalliatievezorg

Van bedden opmaken tot diepe gesprekken voeren: André helpt mensen in een hospice

De 63-jarige André Kooiman werkt als vrijwilliger in hospice De Riede in Ridderkerk. Hij zocht er een zinvolle vrijetijdsbesteding. Die vond hij op de plek waar veel mensen hun laatste levensfase doormaken.

hekken 2

Nieuwe en verhoogde hekken: park met Schotse hooglanders volledig open

Het Dordtse Dubbelmondepark heeft permanent verhoogde houten hekken gekregen. Na een ontsnapping van twee Schotse hooglanders die er verblijven, was het park enkele dagen dicht en werden eerst tijdelijke hekken geplaatst. De vernieuwde houten hekken zijn bijna een halve meter hoger.

foto onbeheerde tas

Stationshal Dordrecht tijdelijk dicht na vondst onbeheerde tas

De stationshal in Dordrecht is dinsdagmiddag tijdelijk afgezet geweest. Dit gebeurde na een melding van een onbeheerde tas. Een explosievenexpert kwam ter plekke voor onderzoek, maar in de tas zat niets bijzonders.

foto website

Chef-kok Marco vierde in eerste jaar al feest, nu zit er misschien wéér een prijs in het vat

Met de uitreiking voor de nieuwe Michelinsterren op komst, zit er voor Marco van der Wijngaard misschien wel weer een prijs aan te komen. Als nieuwe uitbater van restaurant De Gieser Wildeman in Noordeloos behield hij de eerder al verdiende Michelinster. Daar bovenop won hij in zijn eerste jaar nóg een prijs: de Gouden Koksmuts. "Ik houd wel van een wedstrijdje."