gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Het nieuwe winkelen

‘Het nieuwe winkelen in een bruisende Dordtse binnenstad’. Dat is het onderwerp bij het Politiek café dat de Partij van de Arbeid op maandag 6 februari organiseert.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Dat gaat gebeuren in het restaurant van de The Movies en wel op een vroeg tijdstip nl. van 17.30 tot 20.00 uur. Met opzet zo gekozen om het winkeliers en ondernemers makkelijk te maken.

Hoe kan winkelleegstand in het online-tijdperk worden tegengegaan is de grote vraag. Maar ook allerlei verwante onderwerpen komen aan bod, zoals kleinere speciaalzaken, leegstandsverordening, horeca en culturele voorzieningen.

Hierover wordt gediscussiëerd met ondernemers en Dordtse politici, met gemeenteambtenaren en experts en natuurlijk met Dordtse burgers. Dat gebeurt onder leiding van Kees Thies.

De discussie wordt voorafgegaan door inleidingen van Hanneke van Rooijen van Platform31, deskundig op het gebied van het nieuwe winkelen en Mark Habets van de gelijknamige Dordtse herenmodezaak.

Muzikale omlijsting van de avond wordt verzorgd door zanger/gitarist Maarten Teekens.

Soep en broodjes zijn gratis vanaf 17.30 uur, maar wel graag vooraf aanmelden bij secretarispvdadordrecht@gmail.com.

Lees ook

chrishoogerwaard.png

Voorzitter Sinterklaasintocht krijgt Johan de Wittspeld

Chris Hoogerwaard, een prominent gezicht van de intocht van Sinterklaas in Dordrecht, heeft de Johan de Wittspeld ontvangen. Hij krijgt de gemeentelijke onderscheiding voor zijn langdurige inzet voor de intocht en de Dordtse samenleving.

FOTO WEBSITE.png

Ridderkerks natuurgebied is bijzonder monument rijker: ‘Het verhaal doorvertellen’

Met uitspraken die Winston Churchill ooit deed, de klanken van het Wilhelmus, bloemen, kransen en het trompetsignaal van The Last Post is maandag een bijzonder monument in de Crezéepolder in Ridderkerk onthuld. De omgekomen bemanning van het vliegtuig Fokker T-5 uit de Tweede Wereldoorlog wordt hiermee geëerd.

AI-assistent Qbuzz.png

Kunstmatige Intelligentie helpt Qbuzz: ‘Handig voor personeel en reizigers’

Vervoerder Qbuzz zet een AI-assistent in om reizigers en personeel te helpen. Volgens Qbuzz gaat het niet om 'de zoveelste chatbot', maar om een slimme assistent die samenwerkt met medewerkers en bijvoorbeeld zelfstandig actuele reisinformatie ophaalt uit de systemen van de vervoerder.

foto artikel fatbikes dordrecht.jpg

Omstreden fatbikes opnieuw ter discussie: 'Probleem wordt maar niet minder'

Je kan haast geen rondje meer door de Dordtse binnenstad lopen zonder ze niet te zien: fatbikes. De bekende zwarte fiets met dikke banden wordt door veel mensen gebruikt, maar zorgt ook voor veel ergernis. Grote vraag: wat is ertegen te doen?

businkpolitie.jpg

Agenten doorzoeken tuinen in Krispijn

De politie heeft maandagmiddag meerdere tuinen en schuren doorzocht in de Dordtse wijk Nieuw-Krispijn. Daarbij zijn ook een politiehond en een drone ingezet.

rampenoefening station ter illustratie.png

Hulpdiensten op het station, maar geen paniek: dit is er aan de hand

De omgeving van station Dordrecht Centraal wordt dinsdagavond overspoeld door hulpdiensten. Nee, er is geen noodsituatie: de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid organiseert een grote oefening, die bedoeld is om de samenwerking tussen betrokken organisaties verder te verbeteren.