gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Het nieuwe winkelen

‘Het nieuwe winkelen in een bruisende Dordtse binnenstad’. Dat is het onderwerp bij het Politiek café dat de Partij van de Arbeid op maandag 6 februari organiseert.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Dat gaat gebeuren in het restaurant van de The Movies en wel op een vroeg tijdstip nl. van 17.30 tot 20.00 uur. Met opzet zo gekozen om het winkeliers en ondernemers makkelijk te maken.

Hoe kan winkelleegstand in het online-tijdperk worden tegengegaan is de grote vraag. Maar ook allerlei verwante onderwerpen komen aan bod, zoals kleinere speciaalzaken, leegstandsverordening, horeca en culturele voorzieningen.

Hierover wordt gediscussiëerd met ondernemers en Dordtse politici, met gemeenteambtenaren en experts en natuurlijk met Dordtse burgers. Dat gebeurt onder leiding van Kees Thies.

De discussie wordt voorafgegaan door inleidingen van Hanneke van Rooijen van Platform31, deskundig op het gebied van het nieuwe winkelen en Mark Habets van de gelijknamige Dordtse herenmodezaak.

Muzikale omlijsting van de avond wordt verzorgd door zanger/gitarist Maarten Teekens.

Soep en broodjes zijn gratis vanaf 17.30 uur, maar wel graag vooraf aanmelden bij secretarispvdadordrecht@gmail.com.

Lees ook

bus streekbus Qbuzz

Let op: woensdag rijden de meeste bussen in onze streek niet

Mensen die normaal gesproken met de bus van Qbuzz van A naar B reizen, hebben woensdag een kleine kans dat de bus ook rijdt. Vakbonden CNV en FNV organiseren een landelijke ov-staking in het streekvervoer en buschauffeurs bepalen zelf in hoeverre ze hier aan meedoen.

Muller dordrecht

Einde aan familiebedrijf Muller: sleepvaartbedrijf overgenomen

Sleepvaartbedrijf Muller is overgenomen door het Spaanse Boluda Towage. Daarmee komt een einde aan meer dan honderd jaar Muller als zelfstandig familiebedrijf in Dordrecht. “Een lastige beslissing.”

fancycrave1-hands-820272

Sites van gemeenten niet toegankelijk voor bezoekers met beperking: 'Mensen worden uitgesloten'

Slechts één op de twintig websites en apps van gemeenten in deze streek heeft de status ‘volledig toegankelijk’ voor mensen met een beperking. Dat blijkt uit een analyse van Rijnmond van gegevens van 23 gemeenten in de hele regio. Sliedrecht scoort slecht, maar benadrukt dat ontbrekend of verouderd onderzoek meespeelt in hun beoordeling.

xr landbouw protest

Protest met veekar moet mensen laten nadenken over vleesconsumptie

‘Stop met ons fokken!’ Dat is de boodschap van Extinction Rebellion (XR) Landbouw tijdens een protest bij de MediaMarkt vrijdagochtend en aan het begin van de middag. Tijdens de actie gingen demonstranten in gesprek met voorbijgangers over vleesconsumptie, dierenwelzijn en de gevolgen van de intensieve veehouderij voor het milieu.

nk20261102NKS01516

FC Dordrecht komt na dramatische start net tekort tegen tien man van Jong Utrecht

FC Dordrecht heeft de belangrijke wedstrijd onderin de Keuken Kampioen Divisie tegen Jong FC Utrecht met 3-2 verloren. De Schapekoppen keken op Sportcomplex Zoudenbalch al binnen twintig minuten tegen een 3-0 achterstand aan. Dankzij twee doelpunten van Robin van Asten en een rode kaart voor de thuisploeg werd het nog spannend, maar de gelijkmaker bleef uit.

webfoto drechtstadloop

Drechtstadloop 2026: records, winnende Belgen en pindakaas na de finish

Snelle zuiderburen, veel aanmoedigingen en een vol deelnemersveld. Het was zondag ideaal weer voor de Drechtstadloop en dus sneuvelden allerlei (persoonlijke) records, zo ook bij verschillende lopers uit de regio. “Lekker op het fietsje hiernaartoe.”