gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Het nieuwe winkelen

‘Het nieuwe winkelen in een bruisende Dordtse binnenstad’. Dat is het onderwerp bij het Politiek café dat de Partij van de Arbeid op maandag 6 februari organiseert.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Dat gaat gebeuren in het restaurant van de The Movies en wel op een vroeg tijdstip nl. van 17.30 tot 20.00 uur. Met opzet zo gekozen om het winkeliers en ondernemers makkelijk te maken.

Hoe kan winkelleegstand in het online-tijdperk worden tegengegaan is de grote vraag. Maar ook allerlei verwante onderwerpen komen aan bod, zoals kleinere speciaalzaken, leegstandsverordening, horeca en culturele voorzieningen.

Hierover wordt gediscussiëerd met ondernemers en Dordtse politici, met gemeenteambtenaren en experts en natuurlijk met Dordtse burgers. Dat gebeurt onder leiding van Kees Thies.

De discussie wordt voorafgegaan door inleidingen van Hanneke van Rooijen van Platform31, deskundig op het gebied van het nieuwe winkelen en Mark Habets van de gelijknamige Dordtse herenmodezaak.

Muzikale omlijsting van de avond wordt verzorgd door zanger/gitarist Maarten Teekens.

Soep en broodjes zijn gratis vanaf 17.30 uur, maar wel graag vooraf aanmelden bij secretarispvdadordrecht@gmail.com.

Lees ook

PSX_20260619_092535

Jong kind maakt val van driehoog uit raam: 'Vrijwel geen letsel'

Een jong kind is donderdagavond van driehoog naar beneden gevallen in Dordrecht. Het kind viel uit het raam van een appartement aan de Kappeijne van de Copelloweg. Het slachtoffertje is naar het ziekenhuis gebracht.

stille tocht Kalilu 02.jpg

Tweehonderd mensen lopen stille tocht voor neergestoken Kalilu (21): 'Dit doet mij goed'

Een stille tocht voor de 21-jarige Kalilu in Zwijndrecht heeft zo'n 200 mensen op de been gebracht. De jongeman werd vorige week neergestoken in een woning aan de Nijhoffstraat in het dorp en overleed later aan zijn verwondingen. Vrienden, familie en buurtbewoners bewezen Kalilu de laatste eer. "Dit laat zien dat veel mensen om hem gaven."

IMG_8032 (1)

Fietsen geweerd uit trein en minder stops, onbegrip in dit dorp: ‘Erg triest’

Als de Papendrechtsebrug straks maandenlang dicht is, mogen reizigers op de MerwedeLingelijn geen fietsen meer meenemen. Volgens de provincie broodnodig, maar sommige forenzen begrijpen er helemaal niets van. “In de avond is het heel handig om je fiets mee te nemen, dan kan je lekker de stad in”, zegt de Hardinxveldse tiener Jan den Breejen. In zijn dorp vallen de maatregelen helemaal niet goed: dat dorp wordt namelijk dubbel geraakt.

autobrand

Opnieuw een auto in brand bij eetcafé: 'Wanneer houdt dit op?’

Een brandstichter heeft vrijdagnacht opnieuw toegeslagen op de parkeerplaats van het Dordtse eetcafé De Wilhelminaboom. Volgens eigenaresse Monique van Esseveld is deze keer de auto van een klant verwoest door vlammen.

Parallelweg Sliedrecht

Sneller klaar dan verwacht: deze belangrijke weg gaat eerder open

Eerder dan vooraf aangekondigd, is de Sliedrechtse Parallelweg helemaal vernieuwd. Vanaf vrijdag 18.00 uur is de belangrijke weg aan de rand van het dorp weer volledig te gebruiken.

fietsendief gepakt

Politie pakt notoire fietsendief: 19 tweewielers gevonden

De politie heeft afgelopen weekend in Dordrecht een man aangehouden die verdacht wordt van meerdere fietsendiefstallen. Bij de man thuis zijn vervolgens 19 tweewielers gevonden, waarvan er zeven als gestolen geregistreerd staan.