Dordrecht, Netherlands

Hij/zij centraal op Avond van de Geschiedenis

Er was zaterdagavond van alles te doen rondom het Hof van Nederland. Vanwege de Avond van de Geschiedenis stonden er stadswandelingen, een geschiedenisquiz en een kinderspeurtocht op het programma.
Matthijs Meerman | 29 oktober 2019 13:30 | Aangepast op 29 oktober 2019 13:30
Alle activiteiten stonden in het teken van hij/zij, het thema van dit jaar. Zo konden alle vragen van de geschiedenisquiz over Dordrecht beantwoord worden met een hij of zij. Ook werd er uitgelegd waaraan te zien is of er een vrouwen- of mannenschedel wordt opgegraven.

Volgend jaar is het thema van de avond van de geschiedenis oost/west. De organisatie hoopt dan weer het Hof van Nederland open te stellen.

Lees ook

Zorgen en frustratie over afsluiting N214 tijdens dichte brug: ´erg penibel´

Wie om wil rijden als de A15 vaststaat, komt dit najaar bedrogen uit. In september gaan er in versch...

Groen licht voor renovatie hoofdrioolgemaal Maria Montessorilaan

Het hoofdrioolgemaal aan de Dordtse Maria Montessorilaan wordt grondig gerenoveerd. Woensdag heeft w...

Gemeente Molenlanden heeft creatieve oplossing voor werknemerstekort

De gemeente Molenlanden lost hun personeelstekort op door gepensioneerden weer aan het werk te zette...

Cees (71) waakt aan bed in laatste levensfase: 'Niemand verdient het om alleen te sterven'

Sliedrechter Cees Kros is waakvrijwilliger in het woonzorgcentrum bij hem in de buurt. Hij zit regel...

Dirigent Wilhelminakerk krijgt erespeld tijdens afscheidsconcert: ‘Totaal door verrast’

Als dirigent Ries van der Zouwen (70) afgelopen weekend voor het laatst zijn stokje neerlegt na een ...

Bezwaren, kosten en onzekerheid remmen woningbouw: meeste gemeenten halen eigen ambities niet

Lang niet alle colleges hebben de woningbouwplannen die zij hadden in de afgelopen coalitieperiode, ...