gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Hitteprotocol voor Zorggroep Crabbehof

ae84da1fe9fbb508ef28653c1f92d4b6

Zorggroep Crabbehof heeft maatregelen getroffen om de cliënten en het personeel te beschermen tegen het warme weer. ‘We hebben over alles nagedacht om te zorgen dat de ouderen voldoende vocht binnenkrijgen.’ vertelt directeur Johan Groen.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Zo krijgen ouderen extra vocht, fruit en wordt de medicatie afgestemd op het weer. Ook is de horeca voorbereid op de wensen van de bewoners. Teamleider Jessica de Deugd: ‘Sommige mensen hebben wat meer zorg nodig en die bieden we wat verkoelends aan.’


Bewoners kunnen zelf kiezen of ze buiten of binnen willen zijn. ‘Hier in ons gebouw is het tot 6 graden koeler dan buiten door het klimaatsysteem, bewoners hoeven dus niet naar buiten.’ Aldus directeur Groen.