Dordrecht, Netherlands

Hitteprotocol voor Zorggroep Crabbehof

Zorggroep Crabbehof heeft maatregelen getroffen om de cliënten en het personeel te beschermen tegen het warme weer. ‘We hebben over alles nagedacht om te zorgen dat de ouderen voldoende vocht binnenkrijgen.’ vertelt directeur Johan Groen.
Robert van Loon | 18 juli 2018 13:44 | Aangepast op 18 juli 2018 13:44
Zo krijgen ouderen extra vocht, fruit en wordt de medicatie afgestemd op het weer. Ook is de horeca voorbereid op de wensen van de bewoners. Teamleider Jessica de Deugd: ‘Sommige mensen hebben wat meer zorg nodig en die bieden we wat verkoelends aan.’


Bewoners kunnen zelf kiezen of ze buiten of binnen willen zijn. ‘Hier in ons gebouw is het tot 6 graden koeler dan buiten door het klimaatsysteem, bewoners hoeven dus niet naar buiten.’ Aldus directeur Groen.

Lees ook

Dordtse schaatsbaan wordt afgebroken, maar 'absoluut voor herhaling vatbaar'

Het Dordtse schaatsseizoen is ten einde. Donderdagmiddag werd de Dordtse ijsbaan op de Spuiboulevard...

Op Pad Met Ad op TV Dordrecht: terugkerende pareltjes van vorig jaar

In januari worden op TV Dordrecht zeven van de leukste en interessantste afleveringen uit het najaar...

Ski-puristen in hun nopjes op besneeuwde Dordtse heuvels: ‘Dit is uniek hoor’

Het is deze week, nog meer dan anders, een komen en gaan van fanatieke skiërs en snowboarders bij sk...

Brug over de Noord (N915) blijft dit weekend toch open

De Brug over de Noord (N915) tussen Alblasserdam en Hendrik-Ido-Ambacht blijft tussen 9 en 12 januar...

Vrijspraak voor rellende mannen tijdens jaarwisseling: onvoldoende bewijs

De rechtbank heeft woensdag zeven verdachten van rellen met oud en nieuw in 's-Gravendeel vrijgespro...

Lees terug: meer dan 700 kerstbomen ingeleverd en ook vrijdag winterdienstregeling NS

Heb je vrijdag de trein nodig? Die van de NS rijden dan wederom een winterdienstregeling. En in Slie...