Dordrecht, Netherlands

Hitteprotocol voor Zorggroep Crabbehof

Zorggroep Crabbehof heeft maatregelen getroffen om de cliënten en het personeel te beschermen tegen het warme weer. ‘We hebben over alles nagedacht om te zorgen dat de ouderen voldoende vocht binnenkrijgen.’ vertelt directeur Johan Groen.
Robert van Loon | 18 juli 2018 13:44 | Aangepast op 18 juli 2018 13:44
Zo krijgen ouderen extra vocht, fruit en wordt de medicatie afgestemd op het weer. Ook is de horeca voorbereid op de wensen van de bewoners. Teamleider Jessica de Deugd: ‘Sommige mensen hebben wat meer zorg nodig en die bieden we wat verkoelends aan.’


Bewoners kunnen zelf kiezen of ze buiten of binnen willen zijn. ‘Hier in ons gebouw is het tot 6 graden koeler dan buiten door het klimaatsysteem, bewoners hoeven dus niet naar buiten.’ Aldus directeur Groen.

Lees ook

Vuurwapen blijkt nep: jongen bedreigd met balletjespistool

De drie jongens die worden verdacht van het bedreigen van een jongen in Zwijndrecht hadden geen echt...

Gevangene mag buiten PI werken, maar daar gaat het mis: breekt kaak van collega

Tijdens werkzaamheden buiten de Dordtse gevangenis, heeft een gedetineerde een collega mishandeld. D...

Alles voor ijs in de binnenstad: duiker in het water voor schaatsbaan

Nog drie weken wachten en dan viert de goedheiligman zijn verjaardag. Toeval of niet, tijdens het ho...

Steeds meer boa’s met bodycams, al is niet iedere gemeente voorstander

Steeds meer handhavers in onze regio krijgen bodycams. Ridderkerk is het meest recente voorbeeld waa...

Vakbonden leggen nieuw cao-voorstel Chemours naast zich neer

Vakbonden CNV en FNV hebben het cao-voorstel van Chemours afgewezen. Het chemiebedrijf stelde komend...

Duikers rukken uit om meeuw uit benarde situatie te redden

Het redden van een verstrikt geraakte meeuw in Dordrecht heeft afgelopen weekend veel voeten in de a...