Dordrecht, Netherlands

Hockeycoach en assistent verlengen contract bij DMHC

Coach Ernst Jan Wepster en assistent Mike Boordenbos verlengen beiden hun contract bij hockeyvereniging DMHC met twee jaar.
Peter Tromp | 13 juni 2017 10:09 | Aangepast op 13 juni 2017 10:09
De verlenging betekent dat ze zich tot in 2020 verbinden aan de vereniging.

Wepster coacht het eerste damesteam. Dat komt uit in de Tweede Klasse en bezet daar een zevende plaats. Voorzitter Jenneke Vis is blij met de verlenging: "Er zijn uitstekende resultaten en het team is tevreden". Volgens DMHC kan er nu structureel aan de toekomst worden gebouwd.

Hockeyclub DMHC bestaat al sinds 1925. Met 1.100 leden is het de grootste hockeyclub van regio Zuid-Holland-Zuid. De club beschikt over vier hockeyvelden, waaronder twee semi-watervelden.

Foto: Ernst Jan Wepster, Mike Boordenbos, en Jenneke Vis

Meest gelezen

Grote stroomstoring treft 4500 huishoudens

Rijnmond | 27 jan 2026 19:22

Döner of pakketje halen straks verleden tijd op dit plein? ‘Zou heel jammer zijn’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 30 jan 2026 10:31

Lees ook

Verkoop clubtopscorer FC Dordrecht levert opnieuw recordbedrag op

Voor een recordbedrag heeft FC Dordrecht clubtopscorer Yannick Eduardo verkocht aan de huidige numme...

Deze brug gaat maanden dicht vanwege werkzaamheden

De Matenabrug in Wijngaarden (gemeente Molenlanden) wordt tussen 3 februari en eind april volledig a...

1,6 miljoen statiegeldblikjes ingeleverd in 2025: ‘Voldoet aan de verwachtingen’

Er zijn afgelopen jaar 1,6 miljoen statiegeld blikjes en flesjes ingeleverd bij de bulkmachine bij h...

Fenomenale Brand voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden

Lucinda Brand is zaterdag voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden geworden. De Dordtse was in ...

Cyberbingo moet ouderen weerbaarder maken tegen cybercriminaliteit: 'Criminelen gaan heel geraffineerd te werk'

Bingo en ouderen is een combinatie die goed bij elkaar past. Als je het aangename ook nog eens met h...

FC Dordrecht raakt topscorer Eduardo kwijt: ‘Ik zag hem met de dag groeien’

Een mooie transfer is op komst voor Yannick Eduardo. De spits die dit seizoen al twaalf keer scoorde...