Dordrecht, Netherlands

Hoge uitkijktoren op zomerkermis

De zomerkermis krijgt volgend jaar een uitkijktoren van 80 meter hoog. De attractie was dit jaar ook al in Tilburg te zien.
Peter Tromp | 6 november 2017 15:14 | Aangepast op 6 november 2017 15:14
De attractie is bedoeld voor het hele gezin. Ook met een rolstoel kan je er in. Vanuit de View Tower zou je alle Drechtsteden kunnen zien liggen.

Volgend jaar organiseert de kermis ook een prikkelarme middag. Die is bedoeld voor mensen met autisme, epilepsie of niet aangeboren hersenletsel.

De Dordtse zomerkermis is volgend jaar van 16 tot en met 24 juni op de Spuiboulevard.

Foto: Facebookpagina zomerkermis

Lees ook

Hier worden bijna vijftig zieke bomen gekapt

In Heer Oudelands Ambacht in Zwijndrecht. tussen de sloot aan de Munnikensteeg en de Bolero en de Ba...

Dordtse periodetitel in aantocht? De Plucheplakkers blikken vooruit

Nog twee keer winnen en FC Dordrecht heeft in de Keuken Kampioen Divisie zo goed als zeker de derde ...

2.500 nieuwe woningen: hier gaan ze samen de uitdaging aan

Een samenwerkingsverband tussen gemeente, woningcorporatie Fien Wonen en bouwbedrijven wil de woning...

Dit familiebedrijf moet plaatsmaken voor Maasterras: ‘Ons lust en ons leven’

Motorzaak BNM Motoren in Dordrecht zit met de handen in het haar. Het bedrijf moet namelijk verhuize...

Magnetron in de brand: één persoon door ambulance meegenomen

Er is donderdagochtend brand uitgebroken in een kantoorpand aan de Maxwellstraat op bedrijventerrein...

Kan asielopvang Papendrecht ook open zónder veiligheidsplan? 'Hoeft niet langs de rechter'

Of er nu wel of geen veiligheidsplan is, de asielopvang in het centrum van Papendrecht gaat maandag ...