gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Hogeschool organiseert inspiratiebijeenkomsten

HBO Drechtsteden organiseert dit jaar inspiratiebijeenkomsten. De vier lezingen zijn bedoeld om inwoners van de Drechtsteden te inspireren.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De eerste inspiratiebijeenkomst wordt gehouden op woensdag 21 februari. Wetenschapsjournalist Mark Mieras gaat het hebben over liefde. Hij geeft een kijkje in de werking van het liefdesbrein, deelt onderzoeksresultaten en voert kleine experimenten uit.


Mark Mieras (1962) is wetenschapsjournalist en schrijver van onder andere de bestseller Liefde. Mieras is gespecialiseerd in de neuropsychologie van normale mensen. Hij studeerde cum laude af in de theoretische natuurkunde. Hij is regelmatig op radio en tv en een veel gevraagd spreker.

De inspiratiebijeenkomst door Mieras vindt plaats op 21 februari in het Energiehuis. het begint om 20.00 uur. De zaal is een half uur eerder al open. De toegang is gratis, maar je moet je wel aanmelden.

De volgende bijeenkomsten staan gepland op 28 maart, 19 september en 21 november.
Aan de bijeenkomsten werken ook Kunstmin, de bibliotheek en Dordrecht Marketing mee.

Lees ook

ONTVOERING WEBSITE FOTO

Twee mannen vast na gijzeling, mogelijk verband met inbeslagname drugs

De politie heeft twee mensen opgepakt op verdenking van een gijzeling van een man in een flat in Zwijndrecht. Het gaat om twee mannen van 18 en 19 jaar oud, uit Papendrecht en Rotterdam.

ouwejonges

'Ouwe Jonges' zijn weer terug

Aan de stamtafel van RTV Dordrecht wordt zondagmiddag in sneltreinvaart het nieuws van de afgelopen zomer besproken. Ron van de Rhee, Ad van den Herik en Thijs Blom waren er een paar maandjes tussenuit, maar pakken hun maandelijkse terugblik weer op met serieuze beschouwingen en een knipoog.

autobrand wilhelminaboom busink

Auto en busje van Dordts eetcafé in vlammen op, man (50) aangehouden

De politie heeft een 50-jarige man aangehouden voor de betrokkenheid bij een voertuigbrand in Dordrecht. Het gaat om de brand bij eetcafé De Wilhelminaboom in april, toen een bedrijfsbus- en auto in vlammen opgingen.

fatbikes-768x432

Papendrecht wil fatbikes weren uit drukke delen van het centrum

Fatbikes moeten mogelijk op bepaalde plekken in het centrum van Papendrecht tijdens vastgestelde tijden verboden worden. Het college doet de gemeenteraad een voorstel om dit verbod mogelijk te maken. Aanleiding zijn klachten over hoge snelheden, gevaarlijke manoeuvres en bijna-aanrijdingen bij onder meer de Meentpassage, de Veerpromenade en de Brederodelaan.

foto buurtsoepcafe

Jacqueline maakt elke dinsdag soep voor wie maar wil: 'Mensen die wat minder hebben kunnen zo ook genieten'

Jacqueline Harmans is medeoprichter van het buurtsoepcafé in gebouw De Zwaluw in Wielwijk in Dordrecht. Elke dinsdag kun je bij haar een soepje eten en samen kletsen in het buurthuis. “Geen mens hoort alleen te zijn”, zegt ze.

vrachtwagena27

Bizarre situatie op Merwedebrug: vrachtwagen rijdt op fietspad naar de overkant

Je denkt dat je alles inmiddels wel hebt meegemaakt rond de Merwedebrug op de A27 bij Gorinchem. Maar het kan blijkbaar nog gekker, meldt Rijnmond. Terwijl zware vrachtwagens vanwege de slechte staat van de brug niet meer over de rijbaan mogen, rijdt er nu doodleuk een vrachtwagen over het fietspad.