gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Hogeschool organiseert inspiratiebijeenkomsten

HBO Drechtsteden organiseert dit jaar inspiratiebijeenkomsten. De vier lezingen zijn bedoeld om inwoners van de Drechtsteden te inspireren.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De eerste inspiratiebijeenkomst wordt gehouden op woensdag 21 februari. Wetenschapsjournalist Mark Mieras gaat het hebben over liefde. Hij geeft een kijkje in de werking van het liefdesbrein, deelt onderzoeksresultaten en voert kleine experimenten uit.


Mark Mieras (1962) is wetenschapsjournalist en schrijver van onder andere de bestseller Liefde. Mieras is gespecialiseerd in de neuropsychologie van normale mensen. Hij studeerde cum laude af in de theoretische natuurkunde. Hij is regelmatig op radio en tv en een veel gevraagd spreker.

De inspiratiebijeenkomst door Mieras vindt plaats op 21 februari in het Energiehuis. het begint om 20.00 uur. De zaal is een half uur eerder al open. De toegang is gratis, maar je moet je wel aanmelden.

De volgende bijeenkomsten staan gepland op 28 maart, 19 september en 21 november.
Aan de bijeenkomsten werken ook Kunstmin, de bibliotheek en Dordrecht Marketing mee.

Lees ook

drone molenlanden

Hoe moet jouw dorp er in de toekomst uitzien? Zuid-Holland vraagt het aan inwoners

Hoe is het om te wonen in een klein dorp in Zuid-Holland? En wat hebben inwoners nodig om daar prettig te kunnen wonen? De provincie Zuid-Holland onderzoekt dit en roept inwoners op om een enquête in te vullen. Het doel is om te ontdekken hoe kleine dorpen ook in de toekomst leefbaar en aantrekkelijk kunnen blijven.

nanning

Hoe voorkom je een overval? Gemeente gaat juweliers helpen

De gemeente Dordrecht en de politie gaan in gesprek met juweliers in de stad over criminaliteit en wat daartegen te doen. Dat zegt burgemeester Nanning Mol in antwoord op raadsvragen. Het is een gevolg van overvallen die de laatste maanden in Dordrecht hebben plaatsgevonden op verschillende ondernemers.

TukTuk tours - Pieter van Loon

Een elektrische tuktuk om de Dordtse binnenstad te bewonderen: ‘Het roept veel enthousiasme op’

Toeristen rondrijden in een tuktuk om zo de parels van Dordrecht te laten zien. Dat is wat vastgoedondernemer én stadsgids Pieter van Loon vanaf woensdag officieel in zijn vrije uurtjes gaat doet. Met dit initiatief wil Van Loon toeristen die minder mobiel zijn toch de stad laten ervaren.

Batavia in de Bataviahaven - ovv Sander Wit

Dordts bedrijf zorgt voor transport van historisch schip

Voor onderhoud moet de historische Batavia heen en weer tussen Lelystad en Amsterdam. Voor dit bijzondere transport wordt onder meer de Dordtse Koninklijke Van der Wees Groep B.V. ingeschakeld, die een belangrijke rol speelt bij de verplaatsing van het schip.

foto onbeheerde tas

Stationshal Dordrecht tijdelijk dicht na vondst onbeheerde tas

De stationshal in Dordrecht is dinsdagmiddag tijdelijk afgezet geweest. Dit gebeurde na een melding van een onbeheerde tas. Een explosievenexpert kwam ter plekke voor onderzoek, maar in de tas zat niets bijzonders.

brandspouwmuur

Brand in spouwmuren na dakdekwerkzaamheden

In een huis aan de Soeteliefskamp in Hendrik-Ido-Ambacht is dinsdagmiddag brand ontstaan. Dat gebeurde toen dakdekkers op het dak bezig waren met werkzaamheden.