Dordrecht, Netherlands

Hulp op internet in Crabbehoeve

In Crabbehoeve is vandaag een mini-internetcafé gestart. Het bestaat uit een computer en een printer. Het is bedoeld voor mensen die geen computer hebben of er niet mee om kunnen gaan.
Peter Tromp | 22 februari 2017 17:57 | Aangepast op 22 februari 2017 17:57
Crabbehoeve mikt met het internetcafé op alle inwoners van Crabbehof. Er zijn al drie vrijwilligers die mensen wegwijs willen maken in computerland. Dat moeten er meer worden. De ondersteuning is gratis, maar als er ook geprint moet worden, dienst wel betaald te worden.

De computer is betaald door een bijdrage van Wijkwensen en de ING-prijs Help Nederland Vooruit. Er is nog geld over voor de aanschaf van een tweede pc. 

Lees ook

Vuurwapen blijkt nep: jongen bedreigd met balletjespistool

De drie jongens die worden verdacht van het bedreigen van een jongen in Zwijndrecht hadden geen echt...

Gevangene mag buiten PI werken, maar daar gaat het mis: breekt kaak van collega

Tijdens werkzaamheden buiten de Dordtse gevangenis, heeft een gedetineerde een collega mishandeld. D...

Alles voor ijs in de binnenstad: duiker in het water voor schaatsbaan

Nog drie weken wachten en dan viert de goedheiligman zijn verjaardag. Toeval of niet, tijdens het ho...

Steeds meer boa’s met bodycams, al is niet iedere gemeente voorstander

Steeds meer handhavers in onze regio krijgen bodycams. Ridderkerk is het meest recente voorbeeld waa...

Vakbonden leggen nieuw cao-voorstel Chemours naast zich neer

Vakbonden CNV en FNV hebben het cao-voorstel van Chemours afgewezen. Het chemiebedrijf stelde komend...

Duikers rukken uit om meeuw uit benarde situatie te redden

Het redden van een verstrikt geraakte meeuw in Dordrecht heeft afgelopen weekend veel voeten in de a...