Dordrecht, Netherlands

Hulp op internet in Crabbehoeve

In Crabbehoeve is vandaag een mini-internetcafé gestart. Het bestaat uit een computer en een printer. Het is bedoeld voor mensen die geen computer hebben of er niet mee om kunnen gaan.
Peter Tromp | 22 februari 2017 17:57 | Aangepast op 22 februari 2017 17:57
Crabbehoeve mikt met het internetcafé op alle inwoners van Crabbehof. Er zijn al drie vrijwilligers die mensen wegwijs willen maken in computerland. Dat moeten er meer worden. De ondersteuning is gratis, maar als er ook geprint moet worden, dienst wel betaald te worden.

De computer is betaald door een bijdrage van Wijkwensen en de ING-prijs Help Nederland Vooruit. Er is nog geld over voor de aanschaf van een tweede pc. 

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Redactie Streek 56 | 19 nov 2025 16:00

Lees ook

FC Dordrecht wint weer eens: 1-2 bij Roda JC op druilerige dinsdag

FC Dordrecht moest er even op wachten, maar heeft de gehoopte Keuken Kampioen Divisie-zege binnen. D...

Vreugde én verdriet: wat 50 jaar onafhankelijkheid betekent voor Dordtse Surinamers

Het is vandaag precies vijftig jaar geleden dat Suriname onafhankelijk werd van Nederland. Voor vee...

Pim (12) beroofd van step: 'Verbijsterd dat anderen spullen stelen van kinderen'

Een 12-jarige jongen is eerder deze maand beroofd van zijn elektrische step in Dordrecht. Hij werd o...

Opmerkelijk: marketingdirecteur Damen treft schikking met OM en krijgt taakstraf

Twee verdachten in de strafzaak tegen Damen hebben een strafbeschikking geaccepteerd. Dat meldt NRC ...

Levenswerk van RTV Papendrecht-vrijwilliger gestolen uit garage: 'Ik kon het gewoon niet geloven'

Voor de 57-jarige Erik Vastenouw uit Papendrecht begon afgelopen weekend dramatisch. Toen hij laat o...

Ander plan Biggetjespark na vondst poep in water: niet dempen, maar verder uitgraven

De gemeente Dordrecht komt met een nieuw plan voor het Biggetjespark in Sterrenburg. De eerder aange...