Dordrecht, Netherlands

Iedereen heeft prijs bij speciale 'balkonbingo' van Gravenhorst

Bewoners van de Dubbeldamse Gravenhorst zaten zaterdagmiddag allemaal op hun balkon. Zo konden zij meedoen aan een potje ‘balkonbingo’.
Corrado Francke | 11 april 2020 15:21 | Aangepast op 11 april 2020 15:21
“Daarbij is het de bedoeling dat zij absoluut niet van hun balkon afkomen en in hun eigen woning blijven”, vertelt Jaap van As van Wijkcentrum De Gravin. “We willen ze boven houden, maar toch wat afleiding geven in deze tijd. Al is het maar voor even.”


De deelnemende bewoners hebben vrijdagavond allemaal een bingokaart aan een wasknijper in de brievenbus gekregen. “Als ze bingo hebben, gooien ze het kaartje met de knijper eraan naar beneden, maar eigenlijk heeft iedereen prijs.”

Lees ook

Twee autobranden in één nacht in onze regio

In zowel Dordrecht als Zwijndrecht is in de nacht van donderdag op vrijdag een autobrand geweest. Be...

Let op: het kan glad zijn!

In heel onze streek kan het plaatselijk glad zijn. Ook voor de rest van het land, behalve op de Wadd...

Het Jaar Van: PKC'ers blikken terug op krankzinnig 'comeback season'

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. Voor ...

Grote vuurwerkvondst in schuurtje na anonieme melding

In een schuurtje in Papendrecht is maandag meer dan 180 kilo vuurwerk gevonden. Dat is ruim zeven ke...

Geparkeerde auto verwoest door brand

Bij een brand in Dordrecht is in de nacht van maandag op dinsdag een auto in vlammen opgegaan. Dat g...

Bouw van 56 flexwoningen voor Oekraïense vluchtelingen mag doorgaan

De rechtbank oordeelt dat de bouw van 56 tijdelijke woningen aan de Laan van Riga op het bedrijvente...