Dordrecht, Netherlands

Infoavond over warmtenet in Krispijn

Oud-Krispijn Bewoners Zelforganisatie (OKBZ) organiseert 25 februari een informatieavond over het warmtenet. Afvalverwerker HVC geeft uitleg. In Krispijn worden momenteel buizen gelegd voor het stadsverwarmingsproject.
Peter Tromp | 12 januari 2018 15:59 | Aangepast op 12 januari 2018 15:59
HVC belicht op de avond de aspecten van het warmtenet. Van het gebruik van restwarmte tot de bijdrage aan de vermindering van CO₂-uitstoot. Ook gaat het over technische hoogstandjes die zouden zijn toegepast. De aanleg van de warmteleiding op de Krispijnseweg en de aansluitmogelijkheden op het warmtenet voor Dordtenaren komen aan de orde.

Afvalverwerker HVC levert de restwarmte die het warmtenet voedt. Op termijn kan het net warmte leveren die nodig is voor 10.000 woningen. Omdat de warmte niet opnieuw opgewekt hoeft te worden, zou de jaarlijkse CO2-uitstoot afnemen met 15 kiloton. Daarmee levert het een belangrijke bijdrage aan de opdracht van het rijk om 2050 energieneutraal te zijn.

De informatieavond vindt donderdag 25 januari van 19.30 – 21.30 uur plaats in Wijkcentrum Koloriet aan de Jacob Marisstraat 70.

De toegang is gratis.

Lees ook

Chaos en enorme rij bij Dordtse vaccinatielocatie

Er staat maandagmiddag een lange rij bij de priklocatie in Dordrecht. De GGD roept de mensen op niet...

Wederom daling aantal coronabesmettingen

In de afgelopen week kregen 550 mensen uit Dordrecht te horen dat hun coronatest bij de GGD positief...

Voormalig SP-lid Ineke Jager op jacht naar zetel bij Beter Voor Dordt

Op de kandidatenlijst van Beter Voor Dordt prijkt een opvallende naam: die van Ineke Jager, op plek ...

Overlast winkelcentrum Bieshof: bankjes ingeruild voor mobiele camera

Toen winkelcentrum Bieshof in Stadspolders werd verbouwd, zijn er nieuwe bankjes bijgekomen. Dat lee...

Gedroomd van de eredivisie, nu aanvoerder van KKD-hekkensluiter Dordrecht: Toine van Huizen blikt terug op bewogen jaar

Het jaar 2021 afsluiten op een mooie plek in de eredivisie met De Graafschap. Het was een reële dro...

Basisscholen weer open na kerstvakantie

Goed nieuws voor ouders met kinderen in het primair onderwijs. De scholen mogen na de kerstvakantie ...