gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Informatiemiddag chronische pijn

Het Pijnbehandelcentrum van het ziekenhuis organiseert woensdag 2 december een informatiemiddag over chronische pijn.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Pijnspecialisten vertellen over de aandoening chronische pijn en over de verschillende therapieën om chronische pijn te bestrijden, in het bijzonder over de neurostimulator. “Het duurt vaak jaren voor een patiënt weet dat hij of zij aan chronische pijn lijdt”, vertelt verpleegkundig specialist Tanja Hamm van het Pijnbehandelcentrum. “Dat betekent dat een groot aantal mensen onnodig met pijn rondloopt en niet de juiste therapie krijgt. Tijdens deze infosessie in de Week van de Chronische Pijn hopen wij veel mensen een oplossing te bieden om hun pijn te verzachten.”

Chronische pijn is een aandoening waarbij pijnsymptomen langer dan drie maanden aanhouden, terwijl de oorzaak van de pijn verdwenen is. Dit soort pijn is vaak zowel fysiek als emotioneel afmattend en gaat in sommige gevallen zelfs nooit weg. De aandoening kan veroorzaakt worden door schade aan zenuwbanen als gevolg van letsel of een ingreep. Chronische pijn heeft veel impact op het normale leven en de dagelijkse activiteiten. Patiënten krijgen vaak pas na lange tijd de diagnose voor chronische pijn.

De informatiemiddag is voor iedereen toegankelijk en duurt van 15.00 tot 18.30 uur in het Van der Valk Hotel aan de Laan van Europa 1600.

Foto: de pijndokters (Frederike Roozen-Slieker)

Lees ook

politiefatbike.jpg

Controle op fatbikers, fietsers en automobilisten levert bijna 30 overtredingen op

Bij een verkeerscontrole op verschillende plekken in Dordrecht zijn meerdere hardrijders betrapt. Ook werden bestuurders gesnapt die fietsten in een voetgangersgebied of rondreden zonder deugdelijke rem.

Schapenkudde aan de Middenmolendijk Ridderkerk

Gemeente Ridderkerk zet schapen in voor groenonderhoud

Wie de afgelopen week door Ridderkerk is gereden heeft ze misschien wel zien staan. De gemeente zet op verschillende plekken schapen in voor het begrazen van stukken groen in het dorp. Zo bevorderen ze op een natuurlijke manier de flora en fauna.

Still website.png

Vriendschap, liefde en vrolijkheid: al vijftig jaar kleurt deze vereniging het leven

Groot feest bij kunstvereniging Studio 76. De Dordtse club bestaat dit jaar namelijk een halve eeuw. Met verschillende festiviteiten viert de vereniging dit met alle leden. Te beginnen met een expositie, waar de amateurkunstenaars allemaal iets eigens in stoppen.

Overhandiging Dordtpas.jpg

Dordtpas niet alleen voor Dordtenaren, Zwijndrecht doet ook mee

De gemeente Zwijndrecht sluit vanaf 1 april aan bij de Dordtpas. Met deze pas krijgen Dordtenaren en nu dus ook Zwijndrechtenaren toegang tot gratis activiteiten en kortingen in de regio. “Een belangrijke stap voor onze inwoners”, aldus Zwijndrechtse wethouder Tycho Jansen.

treinen Station Dordrecht

Meer treinreizigers van en naar Dordrecht en Zwijndrecht

Het aantal mensen dat gebruik maakt van de spoorlijn tussen Dordrecht en Leiden, is het afgelopen jaar gestegen. Op de stations langs dit traject steeg het aantal in- en uitstappers op werkdagen met gemiddeld zo’n acht procent; flink hoger dan de landelijke stijging van 1,8 procent.

Mehmet Safranti.jpg

Ondanks genoeg voorkeurstemmen gaat Mehmet Safranti niet de gemeenteraad in

Tijdens de gemeenteraadsverkiezingen in Dordrecht heeft Mehmet Safranti de meeste stemmen gekregen van zijn partij. Hierdoor heeft hij recht op de zetel die zijn partij DENK heeft behaald, maar de politicus heeft deze zetel afgewezen. Masum Kolkiliç, lijsttrekker van de partij, wordt gemeenteraadslid.