Dordrecht, Netherlands

Inzamelingsactie voor Voedselbank Dordrecht bij Albert Heijn

De komende twee weken organiseert supermarkt Albert Heijn een grote landelijke inzamelingsactie voor alle voedselbanken. Twee vestigingen in onze stad zamelen producten in voor de Voedselbank Dordrecht.
Vivian Rutte | 11 november 2020 14:08 | Aangepast op 11 november 2020 14:08
Sinds maandag 9 november is het mogelijk om bij de Albert Heijn op het Achterom en aan het Van Eesterenplein producten te kopen voor de Voedselbank. Klanten kunnen die vervolgens doneren in de winkel. “We zijn heel gelukkig met de actie van diverse Dordtse AH-filialen,” meldt Matthijs van Muijen van de voedselbank Dordrecht. ”Waar we normaliter met onze vrijwilligers mensen vertellen over het werk van de voedselbank, is dat in coronatijd niet verantwoord. Dat maakt het inzamelen lastiger. Daarom is het van belang dat mensen de actie goed op het netvlies hebben. We hopen op veel steun!”

De Albert Heijn en Voedselbanken Nederland werken al langer samen. De supermarktketen doneert jaarlijks ruim 4,3 miljoen producten en deelt bijvoorbeeld logistieke kennis. Daarnaast zijn dus ook dit soort lokale inzamelingsacties onderdeel van de samenwerking.

Dordtenaren die liever online shoppen kunnen ook meedoen aan de actie: bij een online bestelling bij Albert Heijn kunnen zij 1,-, 2,50 of 5,- euro doneren aan Voedselbanken Nederland.

Meest gelezen

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 16 jan 2026 14:00

Lees ook

De lindebomen aan de Spuiboulevard gaan verhuizen

Ja, je leest het goed: er worden volgende week 28 lindebomen verhuisd. De Spuiboulevard wordt omgeto...

‘De kans op ongelukken wordt steeds groter’, hier moeten drempels dat voorkomen

Er zijn drempels op komst op de Laan van Londen in Dordrecht. Volgens bewoners én kersvers verkeersw...

Een groene tuin in vijf stappen: ‘Eén groot natuurgebied maken’

Hoe kun je je tuin vol tegels omtoveren tot een ware stadsoase? Tijdens een speciale cursus bij Duur...

Ook interim directeur Sociale Dienst weggestuurd: ‘Onvoldoende draagvlak’

Het lukt het bestuur van de Sociale Dienst Drechtsteden (SDD) maar niet om de problemen bij de diens...

Vastgelijmde liftknoppen hersteld, ProRail kijkt of camera's een optie zijn

De vernielde stationsliften op Dordrecht Zuid zijn weer gerepareerd. Dat laat ProRail woensdag weten...

School haalt met speciale kerstmarkt 3000 euro op voor goed doel

Een kerstmarkt op school. Niet alleen sfeervol voor alle leerlingen, maar vooral ook met een special...