gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ioannidis sluit aan bij selectie FC Dordrecht

1beb390194e112ffcd3da24bc50adff4

Vanuit Sittard is Dimitrios Ioannidis de eerste speler die bij FC Dordrecht mee komt trainen. Maandag stond de twintigjarige middenvelder voor het eerst op het trainingsveld.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Als zowel Ioannidis en FC Dordrecht een positieve ervaring overhouden aan de eerst trainingen, zal er een definitieve huurovereenkomst worden getekend.

Bij Fortuna kwam de Griekse Duitser, geboren in Essen, in de Eredivisie vorig seizoen tot twee invalbeurten. Voordat hij bij de Limburgers aansloot, speelde hij in de jeugd van onder andere Oberhausen, Schalke 04 en Düsseldorf.

Adnan Ugur en Jacky Donkor worden door diverse media genoemd als namen die, net als Ioannidis, op huurbasis naar de Schapekoppen verkassen.

Met de nieuwe samenwerking, waar het huren van Fortuna-spelers onderdeel van is, hoopt FC Dordrecht op een beter seizoen dan in 2019/2020, toen de Dordtenaren als een na laatste eindigden op de ranglijst met 20 punten uit 29 wedstrijden

Lees ook

maarten van helden

Oud-wethouder stopt na vier maanden als raadslid

Oud-wethouder Maarten van Helden stopt met zijn raadslidmaatschap in de gemeente Molenlanden. Van Helden werd op 1 april geïnstalleerd als raadslid, maar heeft zijn ontslag nu in een brief medegedeeld aan burgemeester Segers.

stedinelektriciteitsstation

Dit nieuwe elektriciteitsstation voorziet straks 250.000 huishoudens van stroom

Netbeheerder Stedin is gestart met de bouw van een nieuw elektriciteitsstation in Alblasserdam op bedrijventerrein Hoogendijk. Hierdoor wordt de netcapaciteit in de omgeving niet alleen verhoogd, maar zelfs verdubbeld. Volgens Margreet de Deugd, wethouder van Energie(transitie), Klimaat en Milieu van de gemeente Alblasserdam, is dat goed nieuws.

PSX_20260728_194132

Wéér koolmonoxide gemeten in flat, zestien verdiepingen ontruimd

Een flat aan de Drierivierenlaan in Ridderkerk is ontruimd nadat een koolmonoxidemelder is afgegaan in het gebouw. Volgens de brandweer zijn ook daadwerkelijk hoge concentraties koolmonoxide gemeten. Het is niet de eerste keer: in de afgelopen maanden is de gevaarlijke stof meermaals gemeten, na de vorige keer werd zelfs de gaskraan wekenlang dichtgedraaid.

PSX_20260703_094538

Kortstondig brand door laswerk in binnenvaartschip

De hulpdiensten zijn vrijdagochtend massaal uitgerukt voor een brand in een binnenvaartschip. Eenmaal ter plekke bleek de omvang van de brand mee te vallen en was het vuur snel uit.

businkvrachtwagen

Te hoge vrachtwagen rijdt zich vast in tunnel

In de Krispijntunnel in Dordrecht is donderdag een flinke ravage ontstaan. Aan het begin van de avond wilde een vrachtwagen de tunnel in rijden, maar die bleek te hoog.

pexels-pavel-danilyuk-5858056

Dordtse horeca moet vanaf 1 oktober weer exploitatievergunning hebben

Nieuwe horecaondernemers in Dordrecht hebben vanaf 1 oktober weer een exploitatievergunning nodig. De gemeenteraad heeft besloten deze vergunning opnieuw in te voeren. Voor ondernemers die al een horecazaak hebben, geldt een overgangsregeling.