gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ioannidis sluit aan bij selectie FC Dordrecht

1beb390194e112ffcd3da24bc50adff4

Vanuit Sittard is Dimitrios Ioannidis de eerste speler die bij FC Dordrecht mee komt trainen. Maandag stond de twintigjarige middenvelder voor het eerst op het trainingsveld.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Als zowel Ioannidis en FC Dordrecht een positieve ervaring overhouden aan de eerst trainingen, zal er een definitieve huurovereenkomst worden getekend.

Bij Fortuna kwam de Griekse Duitser, geboren in Essen, in de Eredivisie vorig seizoen tot twee invalbeurten. Voordat hij bij de Limburgers aansloot, speelde hij in de jeugd van onder andere Oberhausen, Schalke 04 en Düsseldorf.

Adnan Ugur en Jacky Donkor worden door diverse media genoemd als namen die, net als Ioannidis, op huurbasis naar de Schapekoppen verkassen.

Met de nieuwe samenwerking, waar het huren van Fortuna-spelers onderdeel van is, hoopt FC Dordrecht op een beter seizoen dan in 2019/2020, toen de Dordtenaren als een na laatste eindigden op de ranglijst met 20 punten uit 29 wedstrijden

Lees ook

fotogscods

Dit plan zorgt voor 'heel wat onrust' bij voetbalclub, fusie lijkt in de maak

Voetbalclub GSC/ODS dreigt één van de drie velden kwijt te raken en onderzoekt daarom een fusie met FC Dordrecht amateurs. Het op Sportpark Stadspolders gelegen GSC/ODS voelt zich weggejaagd door gemeentelijke plannen en verhuist daarom mogelijk naar de Krommedijk. "Dit is voor mij plan a", aldus voorzitter Hans Suiker.

bae

Seunggyun Bae wordt opnieuw gehuurd van Feyenoord

De Zuid-Koreaanse voetballer Seunggyun Bae is ook komend seizoen speler van FC Dordrecht. De 19-jarige middenvelder wordt opnieuw gehuurd van Feyenoord, meldt de Dordtse club.

IMG-20260811-WA0029

Brand bij geluidswal langs A16, meerdere rijstroken tijdelijk dicht

De begroeiing van een geluidswal langs de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht heeft dinsdagavond in brand gestaan. Meerdere rijstroken richting Ridderkerk gingen tijdelijk dicht zodat de brandweer het vuur kon blussen.

Film in de Tuin

Perfect avondje uit: Film in de Tuin weer van start

Filmhuis De Witt in Dordrecht verandert de Kloostertuin de komende weken opnieuw in een openluchtbioscoop. Vanaf vrijdag 7 augustus kunnen filmliefhebbers iedere vrijdag- en zaterdagavond genieten van Film in de Tuin, met een gevarieerd aanbod aan films.

coffeelicious

Coffeelicious neemt extra maatregelen vanwege gasten die ‘vergeten’ te betalen

Dordtse horecazaak Coffeelicious laat gasten voortaan direct afrekenen als ze klaar zijn met eten. De zaak kampt steeds vaker met mensen die na het lunchen weglopen zonder te betalen. “Schijnbaar is het nodig om mensen eraan te herinneren”, verklaart eigenaresse Fiona Stoger.

actie vrijeval1

Bungee en vrije val: Spannende nieuwe route in Dordts klimbos

Het klimbos in Dordrecht heeft een nieuwe route toegevoegd aan het park. De grijze route is het spannendste parkoers tot nu toe, met als hoogtepunten een stuiterende bungee en een vrije val naar beneden.