gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Jansen en Bliek bezorgen FC Dordrecht eerste driepunter van het seizoen

ed72a0fe45be960ad936e0191f7756e9.jpg

FC Dordrecht heeft voor het eerst dit seizoen een wedstrijd gewonnen in de Keuken Kampioen Divisie. Op eigen veld waren de Schapekoppen door doelpunten van Kevin Jansen en Julius Bliek met 2-0 te sterk voor Jong AZ.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Op het natte veld aan de Krommedijk begonnen de Schapekoppen aanvallend en met vertrouwen, maar nog zonder grote kansen in het eerste kwartier. Jong AZ liet bij vlagen goede combinaties zien, maar telkens was doelman Anthony Swolfs het eindstation voor de bezoekers.

Jong AZ moest in de 35e minuut met tien man verder toen Fons Gemmel zijn tweede gele kaart ontving. FC Dordrecht zette hierna verder druk en zag in de laatste actie voor rust aanvoerder Kevin Jansen zijn ploeg via de binnenkant van de paal op voorsprong schieten.

In overtal lukte het de de thuisploeg nog niet om de voorsprong snel uit te breiden, maar Jong AZ kon hier slechts een aantal kansen tegenover zetten. Het meest opvallende moment van de wedstrijd was na 66 minuten, toen de stok van de grensrechter zijn vlag afbrak. Na drie minuten pauze werd de wedstrijd weer hervat.

In het resterende halfuur kon FC Dordrecht de wedstrijd beslissen, maar Robin Polley en Nikolas Agrafiotis zagen hun kansen worden gekeerd door de keeper. In de blessuretijd verdubbelde Julius Bliek de voorsprong waardoor een 2-0 overwinning een feit was.

Scoreverloop

45+2' Kevin Jansen (1-0)

90' Julius Bliek (2-0)

Opstelling FC Dordrecht

Swolfs, Hobbel, Sürmeli, Bliek, Bondswell, Musaba (Baggerman/75), Jansen, Vermeulen, Polley, Agrafiotis (Schalekamp/86), Amadin (Richardson/75)



Lees ook

foto 2 artikel autobrand.jpg

Bedrijfsauto’s Monique afgefikt: ‘Expres geen make-up opgedaan, want ik wist dat ik ging huilen’

Dinsdagnacht wordt Monique van Esseveld, eigenaresse van De Wilhelminaboom, wakker gebeld met verschrikkelijk nieuws. Haar bedrijfsauto- én bus zijn in brand gestoken. De brandweer is snel ter plaatse om het vuur te blussen. Maar van beide wagens is er haast niets meer over. “Je ziet zulke brandjes overal wel in het nieuws, maar je denkt ‘het overkomt mij niet’. Maar toch overkomt het je wel.”

OPMA20260422 Edjo Frank.jpg

Op Pad Met Ad: Edjo Frank vertelt over leven met een joodse afkomst in 2026

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik op pad met Edjo Frank. Edjo is de zoon van joodse ouders die de holocaust hebben overleefd. In deze aflevering gaat Ad in gesprek met Edjo over het hebben van een joodse afkomst in de huidige staat van de wereld en ook het jodendom in Dordrecht wordt besproken.

HHEwlhcaAAATXou.jpg

Ongeluk met vrachtwagen in Noordtunnel zorgt voor veel vertraging

Op de A15 is woensdagmiddag een ongeluk gebeurd in de Noordtunnel. Op beelden is een vrachtwagen en een personenauto te zien. De auto staat dwars op de weg. De vertraging voor het verkeer liep op tot anderhalf uur, maar was rond 15.30 uur iets geslonken.

elzen.JPG

Provincie steekt miljoenen in deze recreatiegebieden: ‘Om ze aantrekkelijk, schoon en veilig te houden.’

Beheerders van recreatiegebieden in Dordrecht krijgen miljoenen om ook de komende jaren het onderhoud uit te voeren. De provincie Zuid-Holland trekt in totaal 52 miljoen euro uit voor verschillende plekken waar je kunt sporten en ontspannen in het groen. Meer dan 3,2 miljoen euro komt in onze steek terecht.

auto in water

Auto in de sloot, bestuurder loopt nat pak op

Flink balen voor een inwoner van Hendrik-Ido-Ambacht. Toen de man woensdag van een erf reed, bleef zijn gas hangen en belandde hij in zijn auto in een sloot.

Moetiknaardedokter_fotoartikel

zorg

Huisartsen in onze streek gebruiken platform dat regels overtreedt: 'Geen verhoogd risico'

Al vijf jaar lang heeft Moetiknaardedokter.nl niet de juiste papieren om advies te geven, terwijl ze dat wel doen. Dat bevestigt de Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd aan de NOS. Daarmee omzeilt het platform strengere Europese regelgeving. Ook huisartsen uit onze streek verwijzen patiënten naar de tool op internet. “Op basis van nieuwe informatie beoordelen wij steeds of vervolgacties nodig zijn”, zegt DrechtDokters.