Dordrecht, Netherlands

Jari Schuurman verlengt contract bij FC Dordrecht met drie jaar

Middenvelder Jari Schuurman blijft drie jaar langer bij FC Dordrecht. Donderdagmiddag kondigde de club zijn langere verblijf aan de Krommedijk aan. "Ik ben gelukkig bij de club", laat Schuurman weten. "Daarnaast geloof ik in de plannen van FC Dordrecht, die aansluiten bij mijn eigen ambities."
Corrado Francke | 20 januari 2022 14:42 | Aangepast op 20 januari 2022 14:42
In 2018 kwam Schuurman over van Feyenoord. Nu hij zijn contract heeft verlengd is de middenvelder de speler die het langst het shirt van FC Dordrecht zal dragen deze eeuw.

Bouwen aan de toekomst
"We zijn blij dat we Jari hebben kunnen behouden", ziet ook innovatiemanager Leon Vlemmings. "Hij is een belangrijke speler en willen samen met hem verder bouwen aan de toekomst van FC Dordrecht."

Schuurman speelde tot nu toe 84 wedstrijden voor de club en maakte daarin 11 doelpunten. "Jullie hebben het beste van mij en FC Dordrecht nog niet gezien", verwijst hij naar de sportief magere jaren waarin hij ook regelmatig wedstrijden vanaf de kant moest bekijken wegens blessures.

Derde seizoensoverwinning op rij?
FC Dordrecht neemt het vrijdag in de Domstad op tegen Jong FC Utrecht. De ploeg van Michele Santoni gaat dan op zoek naar de derde seizoensoverwinning op rij. In februari 2018 gebeurde dat voor het laatst. 

De aftrap in Utrecht is om 20:00 uur, via Twitter houdt RTV Dordrecht u op de hoogte.

Lees meer over:

FC Dordrecht|Jari Schuurman|

Lees ook

FC Dordrecht ondanks goede start niet langs Jong AZ (1-1)

FC Dordrecht heeft voor de tweede keer in vier dagen een punt geoogst in de Keuken Kampioen Divisie....

Bosschenaar (23) opgepakt die illegaal vuurwerk richting FC Dordrecht-fans gooide

De politie heeft vrijdagavond een 23-jarige man uit Den Bosch opgepakt tijdens het uitduel van FC Do...

Kuijt doet beroep op supporters na ongeregeldheden: 'Elkaar zo goed mogelijk corrigeren'

FC Den Bosch - FC Dordrecht werd vrijdagavond volledig overschaduwd door ongeregeldheden. Daarbij ra...

FC Dordrecht pakt punt op knotsgekke, maar ook trieste avond in Den Bosch

FC Dordrecht heeft een punt overgehouden aan een bizarre ontmoeting met en bij FC Den Bosch: 3-3. We...

Hoe FC Dordrecht ineens spelers voor een miljoen verkoopt

FC Dordrecht stond nooit bekend als de club die spelers voor hoge bedragen verkocht, maar sinds ande...

Pluchepakkers geven hun mening over transferrecord en tumult bij TOP-Oss

De Plucheplakkers zijn weer fysiek samen! Corrado keert terug uit Frankrijk na een verdiende vakanti...