gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Jasper Ockeloen Sportman van 2016

Wielrenner Jasper Ockeloen is de Dordtse Sportman van 2016. Dat is net bekendgemaakt tijdens de Dordt Sport Verkiezing in het Stadhuis. Zwemster Kim Busch is uitgeroepen tot sportvrouw van 2016.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De wedstrijdploeg Lifesaving van de reddingsbrigade is uitgeroepen tot sportploeg. Kunstrijdster Isabella Smit kreeg de prijs voor sporttalent en hoofdtrainer van SV Oranje Wit, Pippy Pruymboom, is benoemd tot sportcoach van 2016.

De Sportprijs Stad Dordrecht is uitgereikt aan Anne Scheening. Zij is vrijwilliger bij DMHC en fluit wedstrijden, leidt trainers op en is betrokken bij de organisatie van allerhande activiteiten. De Sprtprijs Stad Dordrecht is een extra prijs voor iemand die zich op een bijzondere manier inzet voor de plaatselijke sport.

De jury van de Dordt Sport Verkiezing 2016 bestond uit een lid van het Sportbedrijf, drie leden uit de organisatie van de Sportverkiezing, een oud (top)coach, twee oud-topsporters en een journalist.

Sportverenigingen, ouders en journalisten konden sporters uit Dordrecht aandragen voor de verkiezing. Per categorie bleven drie sporters over. De jury koos de uiteindelijke winnaars.

Lees ook

IMG_8044

‘Spannend, maar ook heel leuk’: Dordrecht heeft een nieuwe kinderburgemeester

Oguzhan Batasun (11) is de nieuwe kinderburgemeester van Dordrecht. Hij werd dinsdag officieel geïnstalleerd en volgt Isabeth van Heusden op.

demonstratie fokker

Demonstranten blokkeren Fokker-terrein: ‘Wij staan niet toe dat jullie moordwapens produceren'

Tientallen activisten van Fok Fokker en Geef Tegengas hebben donderdag gedemonstreerd voor de poorten van Fokker Aerospace in Papendrecht. Een deel van hen heeft ook het dak van de centrale fabriekshal beklommen. De actievoerders willen dat het bedrijf stopt met de productie van onderdelen van gevechtsvliegtuig F35, die volgens hen wordt gebruikt door Israël tegen de Palestijnse burgerbevolking van Gaza.

8962698e-c059-33fd-9041-41a6f34e427d

Acht kleine katjes gedumpt in wasmand langs drukke weg

Acht kittens in een wasmand langs een drukke weg. Het is niet bepaald de ideale plek voor jonge diertjes. Vrijdagochtend ontdekte een vrouw de mand langs de Parallelweg in Hardinxveld-Giessendam en schakelde de dierenambulance in.

Jens foto met 2 ouderen

Jens (22) woont tussen de ouderen: ‘Ontzettend leuk, ik geniet ervan’

Als jongere in een seniorencomplex wonen, voor Jens is het de werkelijkheid. Hij woont in het Sterrenwiel in Sterrenburg met korting, op voorwaarde dat hij vrijwilligerswerk doet voor de senioren. “Ondanks mijn aarzelingen aan het begin ben ik blij dat hij er is”, zegt bewoner Gerard van Ek.

gevangenisdordrecht

Saban S. (20) krijgt tbs na geweldsuitbarsting in Dordtse gevangenis

De rechtbank heeft een gedetineerde, die twee medewerkers van de gevangenis heeft mishandeld, tbs opgelegd. De geweldsdelicten gebeurde in PI Dordrecht. De man zit inmiddels al in een kliniek en gaat dus niet terug naar de cel.

hoogtemeldingdrechttunnel

Aantal te hoge vrachtwagens bij Drechttunnel stijgt met 60 procent: ergernis bij automobilisten groeit

Het aantal hoogtemeldingen van vrachtwagens bij tunnels in de regio Rijnmond blijft toenemen. Vorige maand ging de Drechttunnel 204 keer dicht, blijkt uit cijfers van Rijkswaterstaat die Rijnmond heeft opgevraagd. Dat is bijna zeven keer per dag en zestig procent vaker dan september vorig jaar.