Dordrecht, Netherlands

Jeugdfestival HaFaBra voor de achste keer in het Energiehuis.

ToBe cultuurcentrum organiseert voor de achtste keer het HaFaBra jeugdfestival. Tijdens dit festival mogen negen jeugd amateurorkesten laten zien wat ze kunnen. De Harmonie, Fanfare en Brassbands strijden om twee prijzen namelijk: de meest muzikale uitvoering en de meest verrassende uitvoering.
Kelly de Korte | 22 januari 2018 13:14 | Aangepast op 22 januari 2018 13:14
Het festival is bedoeld voor amateur jeugdorkesten en opleidingsorkesten in de regio. Via dit festival krijgen zij een podium. Het programma is divers met verschillende muziekstijlen zoals klassiek, pop en jazz. In blokken van drie zullen de orkesten nummers ten gehore brengen.

Een kaartje voor de hele dag is € 6.00 en voor kinderen tot 12 jaar € 3,00. Het festival vindt plaats op 3 februari en start om 10.30 uur. Het duurt tot 16.00 uur en om 15.30 uur zal de prijsuitreiking zijn. 

Lees ook

Gesneuvelde Kapitein krijgt tachtig jaar na oorlog plek op Dordts ereveld

Het militair ereveld op de Dordtse begraafplaats Essenhof is uitgebreid met een extra graf. Kapitein...

Wat doen deze draadjes op straat? Op honderden plekken gezien

Op honderden plekken zijn ze gezien in onze streek: rubberen draden die over autowegen en fietspaden...

Zorgen over veiligheid op tijdelijke fietsbrug: 'Verlaten en onverlicht'

Doe mee! Molenlanden, de grootste partij in die gemeente, maakt zich zorgen over de veiligheid op de...

Gewonden na vechtpartij in gevangenis: ‘Al langer spanningen’

In de gevangenis van Dordrecht zijn twee gedetineerden gewond geraakt bij een vechtpartij. De twee g...

De Plucheplakkers: 'FC Emmen-uit win je in je (hune)bed'

De Plucheplakkers hebben in de 95e aflevering veel over FC Dordrecht te bespreken. Helaas is niet el...

Evides wil stop op PFAS-lozingen: 'Wat er niet in komt, hoeven wij er ook niet uit te halen'

Drinkwaterbedrijf Evides maakt zich zorgen om de waterkwaliteit in de Maas. Het bedrijf gebruikt wat...