Dordrecht, Netherlands

Jeugdfestival HaFaBra voor de achste keer in het Energiehuis.

ToBe cultuurcentrum organiseert voor de achtste keer het HaFaBra jeugdfestival. Tijdens dit festival mogen negen jeugd amateurorkesten laten zien wat ze kunnen. De Harmonie, Fanfare en Brassbands strijden om twee prijzen namelijk: de meest muzikale uitvoering en de meest verrassende uitvoering.
Kelly de Korte | 22 januari 2018 13:14 | Aangepast op 22 januari 2018 13:14
Het festival is bedoeld voor amateur jeugdorkesten en opleidingsorkesten in de regio. Via dit festival krijgen zij een podium. Het programma is divers met verschillende muziekstijlen zoals klassiek, pop en jazz. In blokken van drie zullen de orkesten nummers ten gehore brengen.

Een kaartje voor de hele dag is € 6.00 en voor kinderen tot 12 jaar € 3,00. Het festival vindt plaats op 3 februari en start om 10.30 uur. Het duurt tot 16.00 uur en om 15.30 uur zal de prijsuitreiking zijn. 

Meest gelezen

Politie zoekt verdachte van beroving jongen (16) in Zwijndrecht

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 31 okt 2025 14:00

ID verdwijnt in stembus en 'verandering gevraagd' op Station Dordrecht

Trevyn van Houwelingen | Redactie Streek 56 | 29 okt 2025 10:29

Lees ook

Gegil, bloed en duistere muziek: deze speeltuin is tijdens Halloween een griezelige plek

Van versierde pompoenen tot Trick or Treat: speeltuin Stadspolders was tijdens Halloween het toneel ...

Opening Dordtse Spuihavengarage opnieuw uitgesteld

De Spuihavengarage in Dordrecht gaat weken later open dan eerder de bedoeling was. Aanvankelijk zou ...

Rijkswaterstaat voert kentekenonderzoek uit op A16: waar komen bestuurders vandaan?

Rijkswaterstaat voert dinsdag een onderzoek uit naar weggebruik op de A16 tussen Ridderkerk en Hendr...

Dordts raadslid Ruby Pichel splitst van Forum voor Democratie: ‘Ik heb het lang en goed overwogen’

Ruby Pichel heeft besloten om af te splitsen van de partij Forum voor Democratie, die ze tot vorige...

DrechtStadLoop haalt 15 duizend euro op voor sportruimte kankerpatiënten

“Dat de DrechtStadLoop het goed doet, dat is duidelijk”, besluit bestuurslid Maurice Laparlière. Een...

De Plucheplakkers vieren 100e podcast met twee oude bekenden

De Plucheplakkers hebben de honderdste aflevering bereikt! Daarom vinden Arco Bomgaars (AD/De Dordte...