Dordrecht, Netherlands

Jeugdfestival HaFaBra voor de achste keer in het Energiehuis.

ToBe cultuurcentrum organiseert voor de achtste keer het HaFaBra jeugdfestival. Tijdens dit festival mogen negen jeugd amateurorkesten laten zien wat ze kunnen. De Harmonie, Fanfare en Brassbands strijden om twee prijzen namelijk: de meest muzikale uitvoering en de meest verrassende uitvoering.
Kelly de Korte | 22 januari 2018 13:14 | Aangepast op 22 januari 2018 13:14
Het festival is bedoeld voor amateur jeugdorkesten en opleidingsorkesten in de regio. Via dit festival krijgen zij een podium. Het programma is divers met verschillende muziekstijlen zoals klassiek, pop en jazz. In blokken van drie zullen de orkesten nummers ten gehore brengen.

Een kaartje voor de hele dag is € 6.00 en voor kinderen tot 12 jaar € 3,00. Het festival vindt plaats op 3 februari en start om 10.30 uur. Het duurt tot 16.00 uur en om 15.30 uur zal de prijsuitreiking zijn. 

Lees ook

De tijd dringt voor de Diamond Gym: verhuizen of opdoeken

De Diamond Gym in Zwijndrecht moet verhuizen. Op de huidige locatie aan het Troelstraplein moet de k...

Zorgcomplex tijdelijk ontruimd vanwege stroomstoring

Appartementen van verzorgingstehuis De Prinsemarij aan de Nassauweg in Dordrecht zijn tijdelijk ontr...

Gemeente ontvangt miljoenen voor versnelde woningbouw Crabbehof, Wielwijk en Krispijn

De gemeente Dordrecht krijgt 12.5 miljoen euro uit een potje van het Rijk om de woningbouw in Dordre...

Miljoenendeal in de maak: raad stemt in met plan om Nedstaalterrein aan te kopen

De gemeente Alblasserdam gaat het voormalige Nedstaalterrein kopen met een lening van 28 miljoen eur...

Brandbrief aan Den Haag: 'Wees duidelijk over A27'

De gemeente Molenlanden doet een ‘dringende oproep’ aan de Tweede Kamer over de toekomst van de A27....

Oud-international Dirk Kuijt wordt hoofdtrainer van FC Dordrecht

Kort na zijn vertrek bij het Belgische Beerschot heeft Dirk Kuijt een nieuwe werkgever gevonden. De ...