Dordrecht, Netherlands

Jeugdfestival HaFaBra voor de achste keer in het Energiehuis.

ToBe cultuurcentrum organiseert voor de achtste keer het HaFaBra jeugdfestival. Tijdens dit festival mogen negen jeugd amateurorkesten laten zien wat ze kunnen. De Harmonie, Fanfare en Brassbands strijden om twee prijzen namelijk: de meest muzikale uitvoering en de meest verrassende uitvoering.
Kelly de Korte | 22 januari 2018 13:14 | Aangepast op 22 januari 2018 13:14
Het festival is bedoeld voor amateur jeugdorkesten en opleidingsorkesten in de regio. Via dit festival krijgen zij een podium. Het programma is divers met verschillende muziekstijlen zoals klassiek, pop en jazz. In blokken van drie zullen de orkesten nummers ten gehore brengen.

Een kaartje voor de hele dag is € 6.00 en voor kinderen tot 12 jaar € 3,00. Het festival vindt plaats op 3 februari en start om 10.30 uur. Het duurt tot 16.00 uur en om 15.30 uur zal de prijsuitreiking zijn. 

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

Meer dan 400 waarschuwingen voor rijden in voetgangersgebied: boetes in aantocht

De gemeente Dordrecht heeft in nog geen twee maanden tijd ruim vierhonderd waarschuwingen uitgedeeld...

Van Drunen, Dorsman en veel PKC-korfballers in de race voor nationale sportprijs

Lotte van Drunen staat op de shortlist met kanshebbers op de titel Sportvrouw van het jaar. Dat maak...

De Plucheplakkers zien hoe racisme zege van FC Dordrecht overschaduwt

Voetbal kan heel mooi zijn, maar soms is voetbal heel lelijk. Dat blijkt na het uitduel met Roda JC ...

Drechtsteden, Stedin en HVC werken samen aan oplossing overbelast elektriciteitsnet

Netbeheerder Stedin, publiek warmtebedrijf HVC en Smart Delta Drechtsteden gaan meer samenwerken om ...

'Hoe dichter bij Dordt...': wat wordt dé slogan van Dordrecht?

Dordrecht krijgt voor het eerst een stadsmerk. Veel andere steden gingen haar al voor, maar nu vindt...

Jaarlijkse vogeltentoonstelling geannuleerd vanwege vogelgriep: ‘We voelen onmacht’

De jaarlijkse tentoonstelling waarbij vogelliefhebbers uit heel Zuid-Holland samenkomen, gaat niet ...