Dordrecht, Netherlands

Johan de Witt Gymnasium plaatst zich voor NK debatteren

Het Johan de Witt Gymnasium heeft zich geplaatst voor de finale van het NK Debatteren voor Scholieren. Samen met negen andere scholen plaatste de school zich in de derde vooronde.
Matthijs Meerman | 26 november 2019 10:21 | Aangepast op 26 november 2019 10:21
Er deden dit jaar meer dan honderd middelbare scholen mee aan de drie voorrondes van het Nederlands Kampioenschap Debatteren voor Scholieren, dat voor de 22ste keer gehouden wordt. De leerlingen debateerden over actuele maatschappelijke thema’s, zoals gender van wereldleiders, jongerenparticipatie en de toename van daklozen in Nederland.

Het Johan de Witt Gymnasium staat samen met 30 andere finalisten op 18 januari 2020 op de Radboud Universiteit in Nijmegen in de finale om te strijden om de titel van Nederlands Kampioen. Er worden ook prijzen uitgedeeld voor beste indivuduele spreker en beste nieuwkomer.

Meest gelezen

Man steelt pinpas van Dordtse school en pint bij Ajax-winkel

Redactie Streek 56 | Bureau Rijnmond | 10 okt 2025 14:00

Lees ook

Schaken met of zonder bier? Het grote dilemma tijdens dit toernooi

Een schaaktoernooi tijdens een kroegentocht. Het klinkt als een bijzondere combinatie, maar zaterdag...

Maatregelen na brand en explosie Groot-Ammers, mogelijk einde huurcontract

Een bewoner van Groot-Ammers, waar de afgelopen tijd twee explosies waren, moet wellicht het huis ui...

Vertraging op N3 door kapotgereden slagboom, file op A15 na ongeluk

Automobilisten op de N3 richting Papendrecht kwamen maandagmiddag in de file terecht. Door een kapot...

Gemeente plaatst camera bij regenboogzebrapad

De gemeente Papendrecht heeft een camera geplaatst bij het regenboogzebrapad op de Veerweg. Dit gebe...

Motorrijder scheurt met 108 km/u over weg waar je 50 mag

Een motorrijder in Sliedrecht heeft vrijdagavond zijn rijbewijs moeten inleveren. Hij reed met 108 k...

Explosie bij huis in Ridderkerk

Bij een huis in Ridderkerk is zondagochtend vroeg een explosie geweest. Dat gebeurde rond 03.45 uur ...