gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Jonge dief verliest 'zwemwedstrijd' van ervaren agent

b63526a9082109068dcac9c04744781e

Een jeugdige dief heeft zich zaterdagavond in Dordrecht verkeken op de zwemkwaliteiten van een ervaren agent. De jonge man probeerde via een sloot te vluchten, maar de agent haalde hem snel in waardoor hij aangehouden kon worden.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
In Sliedrecht had een jongen een afspraak gemaakt om zijn airpods te verkopen. De 'koper' schoot er na de overhandiging echter vandoor zonder te betalen. Hij sprong bij een maat achterop een scooter en sloeg op de vlucht.

In Dordrecht kreeg de politie de scooter met de twee verdachten in zicht en werd er een achtervolging ingezet, omdat de jongens weigerden te stoppen. Met de politieauto werd de scooter geblokkeerd, waarop deze het water inreed.

De scooterrijder die niet weg probeerde te zwemmen, werd wat makkelijker aangehouden. De twee mannen zijn naar een cellencomplex in Dordrecht gebracht. De politie doet nog onderzoek naar diefstal.

Foto: Politie

Lees ook

Rijkswaterstaat

Ongeluk met meerdere voertuigen op A27, weg tijdelijk dicht geweest

Op de A27 bij Noordeloos is een ongeluk met meerdere voertuigen gebeurd vanuit de richting Gorinchem. De weg is tijdelijk dicht geweest en er is een lange file ontstaan.

PSX_20260529_191757

Onweer legt levenswerk van familie in de as, maar gezin krijgt volop steun: 'We gaan zeker terug'

Slechts één bliksemslag legde de woning en het levenswerk van de familie Brand in de as. Anderhalve week na de brand in Bleskensgraaf kunnen Jaap en Marina het nog steeds niet geloven. Toch zegt het stel vooral dankbaar te zijn, ondanks het verlies van hun huis: "De hulp die we krijgen is met geen pen te beschrijven."

09e698db-b810-304c-880f-cc08a6b03779

Stille tocht voor Kalilu (21) die om het leven kwam bij steekpartij

In Zwijndrecht wordt maandagavond een stille tocht gehouden voor de 21-jarige Kalilu die vorige week werd doodgestoken in een woning aan de Nijhoffstraat in Zwijndrecht. De herdenking start om 20.00 uur bij de woning waar het slachtoffer om het leven kwam.

tempFileForShare_20260601-094338

Vlammen slaan uit busje op A27, verkeer wordt omgeleid

Op de A27 bij Hoogblokland is maandagochtend een voertuig in brand gevlogen. Op beelden is te zien dat de vlammen uit de wagen slaan.

lennykuhr

Extra afscheidsconcert van Lenny Kuhr in Dordrecht

Zangeres Lenny Kuhr geeft een derde afscheidsoptreden in Dordrecht. Het concert is op 26 mei in theater De Oude School in Dubbeldam.

pexelswandeling

Dit jaar geen avondvierdaagse in Sliedrecht

Geen avondvierdaagse in Sliedrecht dit jaar. Ondanks herhaaldelijke oproepen, is het de organisatie niet gelukt om genoeg vrijwillige verkeersregelaars te vinden. "Door dit tekort kunnen wij de veiligheid van de deelnemers en overige weggebruikers niet voldoende waarborgen", schrijft de organisatie Avondvierdaagse Sliedrecht. Deelnemers krijgen hun inschrijfgeld terug.