Dordrecht, Netherlands

Jongen (14) zwaar mishandeld bij ruzie, 15-jarige vast

Een 14-jarige jongen is donderdag zwaar mishandeld. Dat gebeurde tijdens een ruzie tussen twee groepen jongeren op de Middelweg tussen Alblasserdam en Nieuw-Lekkerland. Het slachtoffer zou zijn gereanimeerd, maar was weer bij bewustzijn toen de hulpdiensten arriveerden.
Corrado Francke | 1 mei 2025 17:19 | Aangepast op 1 mei 2025 17:19
Het slachtoffer uit Papendrecht kreeg volgens de politie klappen en werd bij zijn keel gegrepen. Hij is per traumahelikopter naar een ziekenhuis in Rotterdam gebracht.

De politie heeft een 15-jarige verdachte aangehouden. Het gaat om een jongen uit Alblasserdam.

Witte Brug
De mishandeling gebeurde vlakbij de Witte Brug, waar begin april nog een 17-jarige meisje werd aangerand. De brug werd na de mishandeling afgezet met politielint.

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Coffeeshopbezoek eindigt in steekpartij met schaar: OM wil verdachte vrijspreken

De 21-jarige man die verdacht wordt van een steekpartij op het Bagijnhof in Dordrecht moet worden vr...

Rook uit scheepsruim, olierestjes in brand

Bij een scheepswerf aan de Merwedestraat in Dordrecht heeft korte tijd brand gewoed in het ruim van ...

Fietscursus voor ouderen: ‘Soms schrik ik me rot’

De aanwezigheid van elektrische stepjes, snelle fietsen en fatbikes op de fietspaden zorgt ervoor da...

Kortstondige romance mondt uit in stalking en bedreiging: 730 berichten op één dag

Tegen een dertigjarige man uit Oudekerk aan den IJssel is een voorwaardelijke celstraf en een gebied...

Zonder auto tóch door de milieustraat dankzij Conny: ‘Ik ben intens blij’

De Dordtse milieustraat is toegankelijk gemaakt voor bewoners zónder auto. En dat allemaal dankzij e...

Watertoren krijgt cultureel café: ‘Dit is een hele toffe locatie’

De watertoren van Zwijndrecht zal vanaf komend najaar publiek toegankelijk worden, met de mogelijkhe...