Dordrecht, Netherlands

Jongere vrouwen in de bijstand krijgen een nieuw perspectief

Dertien jongere vrouwen die al langere tijd in de bijstand zitten starten met een project om meer te doen in de samenleving. Wethouder Peter Heijkoop gaf donderdagochtend het startsein voor 'Jonge vrouwen in beweging' bij Zorggroep Crabbehof.
Jordy Nijenhuis | 1 februari 2019 11:15 | Aangepast op 1 februari 2019 11:15
Centraal in het programma staan activering, ontwikkeling en empowerment. De Sociale Dienst Drechtsteden en Stichting Werkshop organiseren bijeenkomsten over onder andere sport en persoonlijke coaching. Ook worden er workshops gegeven over sollicitatievaardigheden en leggen ze bedrijfsbezoeken af.


Voor elke deelnemer word een persoonlijk plan gemaakt en uitgevoerd. Tijdens de workshops krijgen ze kennis van verschillende beroepen en de kans om zicht te presenteren bij werkgevers. Binnen zes maanden is het de bedoeling dat de deelnemers uitzicht hebben op een start met een opleiding of betaald werk.

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Meer cruises op komst, maar: ‘We zijn niet alleen een parkeerplaats voor de molens’

De gemeente Dordrecht gaat in zee met cruiseschipmaatschappij Viking om meer riviercruiseschepen naa...

Bomvolle binnenstad bij jubileumeditie Big Rivers: 'Dordrecht op z'n mooist'

Moe maar voldaan kijkt de organisatie van Big Rivers terug op drie dagen feest in Dordrecht. Tevrede...

Gemeente plaatst camera bij huis na explosie

Bij een huis in Zwijndrecht waar vorige week een explosie is geweest, is een mobiele camera geplaats...

Zwijndrecht kapt met spoed bomen vanwege besmettelijke ziekte

De gemeente Zwijndrecht kapt deze week met spoed een aantal bomen. De iepen hebben de zogeheten besm...

Robert de Heer volgt Rik van der Linden op als Dordtse lijsttrekker CU-SGP

Het duurt nog even tot de volgende gemeenteraadsverkiezingen, maar de Dordtse ChristenUnie-SGP-fract...

Drie overlastgevers opgepakt in Hendrik-Ido-Ambacht

De politie heeft vrijdagavond laat drie mensen aangehouden op de Sophiapromenade in Hendrik-Ido-Amba...