Dordrecht, Netherlands

Jubal Europees kampioen showkorpsen 2018

Het Jubal drum & bugle corps is zaterdag bij het Europees kampioenschap voor showkorpsen, de DCE European Championships, met een recordscore kampioen geworden.
Gert van der Steen | 1 oktober 2018 10:48 | Aangepast op 1 oktober 2018 10:48
De show ‘Vincent, the beauty of madness’ haalde een score van 92.5 punt, een nieuw record. Ook de concurrentie scoorde hoog. De nummers twee en drie waren beiden afkomstig uit Engeland en haalden scores van resp. 90.70 en 90.30. Dit geeft wel aan dat het niveau hoog was.

Het EK Showkorpsen is het grootste eendaagse evenement voor Amerikaans georiënteerde showkorpsen en wordt jaarlijks georganiseerd in het Parkstad Limburg Stadion in Kerkrade. De nationale kampioenen uit Nederland, België, Engeland, Duitsland, Ierland en Italië ontmoeten elkaar daar.

Lees ook

Beveiliger mishandeld, burgemeester geschokt: 'Dit tolereren we niet!'

Een beveiliger is afgelopen weekend mishandeld bij winkelcentrum Hoog Ambacht. De burgemeester van H...

Megaklus van 20 miljoen euro in Crabbehof: 238 huurwoningen worden verduurzaamd

Ruim 230 sociale huurwoningen in de Dordtse wijk Crabbehof ondergaan een ingrijpende metamorfose. He...

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

De Papendrechtsebrug in de N3 is vanaf maandagavond in beide richtingen dicht. Rijkswaterstaat voert...

Sterke hennepgeur leidt tot vondst vuurwapen in busje

Bij de controle van een busje in Dordrecht is zondagavond een vuurwapen gevonden. De inzittenden, dr...

Dordtse wereldkampioenen geëerd met enorme afbeelding in Sportboulevard

Drie lokale sporthelden krijgen een plek in de 'hall of fame' van de Dordtse Sportboulevard. Na onde...

Brand evenaart record met 51ste podiumplaats op rij

Lucinda Brand heeft in het koude maar zonnige Tsjechische Tábor de eerste veldrit van de wereldbeker...