Dordrecht, Netherlands

Jubal Europees kampioen showkorpsen 2018

Het Jubal drum & bugle corps is zaterdag bij het Europees kampioenschap voor showkorpsen, de DCE European Championships, met een recordscore kampioen geworden.
Gert van der Steen | 1 oktober 2018 10:48 | Aangepast op 1 oktober 2018 10:48
De show ‘Vincent, the beauty of madness’ haalde een score van 92.5 punt, een nieuw record. Ook de concurrentie scoorde hoog. De nummers twee en drie waren beiden afkomstig uit Engeland en haalden scores van resp. 90.70 en 90.30. Dit geeft wel aan dat het niveau hoog was.

Het EK Showkorpsen is het grootste eendaagse evenement voor Amerikaans georiënteerde showkorpsen en wordt jaarlijks georganiseerd in het Parkstad Limburg Stadion in Kerkrade. De nationale kampioenen uit Nederland, België, Engeland, Duitsland, Ierland en Italië ontmoeten elkaar daar.

Lees ook

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Het was nog even spannend, maar na de nodige hindernissen is Sinterklaas toch echt veilig aangekomen...

Wie wordt de nieuwe Biai of Hahn? FC Dordrecht zoekt doelman voor de toekomst

Aan de Krommedijk was het woensdag een komen en gaan van talentvolle keepers. Tijdens de eerste edit...

De Sint komt eraan: hier in Dordrecht kun je hem vandaag zien

De spanning neemt toe, want Sinterklaas is in aantocht. Als alles goed gaat, meert de Goedheiligman ...

Fiona helpt mee in deze supermarkt met vlees inpakken: ‘Niet moeilijk’

De Jumbo Foodmarkt in winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht heeft er in één klap zes nieuwe collega...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met fotograaf Louis Meulstee

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met de Dordtse fotograaf Lo...

Hij komt, hij komt: de lieve, goede Sint is er op deze locaties

Sinterklaas en zijn pieten hebben hun reis uit Spanje bijna achter de rug en komen zaterdag aan in d...