Dordrecht, Netherlands

Jubal Europees kampioen showkorpsen 2018

Het Jubal drum & bugle corps is zaterdag bij het Europees kampioenschap voor showkorpsen, de DCE European Championships, met een recordscore kampioen geworden.
Gert van der Steen | 1 oktober 2018 10:48 | Aangepast op 1 oktober 2018 10:48
De show ‘Vincent, the beauty of madness’ haalde een score van 92.5 punt, een nieuw record. Ook de concurrentie scoorde hoog. De nummers twee en drie waren beiden afkomstig uit Engeland en haalden scores van resp. 90.70 en 90.30. Dit geeft wel aan dat het niveau hoog was.

Het EK Showkorpsen is het grootste eendaagse evenement voor Amerikaans georiënteerde showkorpsen en wordt jaarlijks georganiseerd in het Parkstad Limburg Stadion in Kerkrade. De nationale kampioenen uit Nederland, België, Engeland, Duitsland, Ierland en Italië ontmoeten elkaar daar.

Lees ook

Flinke klap langs A15, bestuurder aangehouden voor rijden onder invloed

Een busje is maandagmiddag tegen een stilstaande vrachtwagen gebotst. Het ongeluk gebeurde om 15.30 ...

Motorrijder (22) overleden na ernstig ongeluk

Een motorrijder is maandagochtend aan zijn verwondingen overleden na een botsing met een auto in Zwi...

Gemeente heeft eindelijk een doel voor ogen voor Biesboschhal

De Biesboschhal in Dordrecht wordt een congrescentrum, in handen van bedrijf Next Venue. Dat bevesti...

Ziekenhuis weigert zoon van terminale moeder na doodsbedreiging, man ontkent en wil ziekenhuis weer in

Een 47-jarige man mag een jaar lang het Albert Schweitzer Ziekenhuis (ASz) niet meer in. Hij zou in ...

FC Dordrecht komt één goal tekort voor play-offticket: ‘Ik kan ze niks verwijten’

Het scheelde een haar of FC Dordrecht was vrijdagavond al verzekerd van een plek in de nacompetitie....

FC Dordrecht laat gouden kans op play-offticket liggen: 1-1 bij Jong PSV

FC Dordrecht is nog niet zeker van een plek in de play-offs voor promotie naar de eredivisie. De Kro...