Dordrecht, Netherlands

Jubal Europees kampioen showkorpsen 2018

Het Jubal drum & bugle corps is zaterdag bij het Europees kampioenschap voor showkorpsen, de DCE European Championships, met een recordscore kampioen geworden.
Gert van der Steen | 1 oktober 2018 10:48 | Aangepast op 1 oktober 2018 10:48
De show ‘Vincent, the beauty of madness’ haalde een score van 92.5 punt, een nieuw record. Ook de concurrentie scoorde hoog. De nummers twee en drie waren beiden afkomstig uit Engeland en haalden scores van resp. 90.70 en 90.30. Dit geeft wel aan dat het niveau hoog was.

Het EK Showkorpsen is het grootste eendaagse evenement voor Amerikaans georiënteerde showkorpsen en wordt jaarlijks georganiseerd in het Parkstad Limburg Stadion in Kerkrade. De nationale kampioenen uit Nederland, België, Engeland, Duitsland, Ierland en Italië ontmoeten elkaar daar.

Meest gelezen

Tunnel deels dicht en lange file na botsing meerdere auto's en vrachtwagen

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 28 nov 2025 11:39

Lees ook

Opsporingsdienst doet inval in woning van scheepsbouwer Kommer Damen (81)

De FIOD heeft dinsdagochtend een inval gedaan in het huis van Kommer Damen in Noordeloos. Dat bevest...

Sliedrechtse wethouder stapt per direct op na rapport over renovatie raadhuis

De Sliedrechtse wethouder Roelant Bijderwieden (VVD) stapt per direct op. Hij doet dat naar aanleidi...

Passagiers reanimeren man in trein

In de trein van Dordrecht naar Arnhem is dinsdagochtend een man onwel geworden. Medepassagiers grepe...

Goed afval scheiden loont: Ambachters krijgen eenmalige korting op afvalstoffenheffing

Een flinke meevaller voor huishoudens in Hendrik-Ido-Ambacht: doordat de kosten voor afvalverwerking...

Niet gesprongen explosief gevonden in Amstelwijck

Bij het bodemonderzoek in Amstelwijck in Dordrecht is een explosief uit de Tweede Wereldoorlog gevon...

Verdachte eet in politiebus een gekookt eitje en spuugt muntgeld uit

De politie van het team Drechtsteden-Buiten heeft maandagavond een bijzondere verdachte in de bus me...