Dordrecht, Netherlands

Jubal in Vrienden van Amstel Live: 'wij zetten de toon'

“Dit is echt heel bijzonder om te doen. De opening moet natuurlijk iedere avond staan en wij zetten de toon." Dat zegt Geert-Jan van der Veen, een van de drummers van Jubal die deze week schittert op het podium van De Vrienden van Amstel Live.
Maud Kannekens | 25 januari 2019 17:51 | Aangepast op 25 januari 2019 17:51
“We hebben natuurlijk al vaker opgetreden met Jubal maar dit is natuurlijk wel een unieke tussen alle andere optredens.” Het Dordtse Drum en Bugle corps Jubal staat in de opening van de concertreeks. Samen met Chef’s Special staan acht muzikanten op het podium in Ahoy.


Ze zijn door de band gevraagd om bij deze elf concerten op te treden. Eerder speelde ze in Amsterdam drie shows met de artiest. De Dordtse muzikanten hadden anderhalve dag om het stuk in te studeren en er een leuke twist aan te geven.

Jubal speelt in eigen uniform maar er zijn wel wat aanpassingen aan gedaan. Omdat de kleuren van Amstel Live rood en wit zijn hebben ze dat erin verwerkt. “Ik vind het uniform van afgelopen jaar heel mooi maar ik denk toch stiekem dat deze Amstel variant de voorkeur heeft", vertelt Geert-Jan. "Vooral door de herinneringen die er nu al aan zitten.”


Alle concerten zijn uitgekocht, De Vrienden van Amstel Live is op zaterdag 2 februari om 20:00 uur op SBS6.


Foto: Paul Bergen

Meest gelezen

Man steelt pinpas van Dordtse school en pint bij Ajax-winkel

Redactie Streek 56 | Bureau Rijnmond | 10 okt 2025 14:00

Lees ook

Fietsfeest in Dordrecht: niet alleen op, ook naast Tour of Holland-parcours

De Tour van Holland is na ruim twintig jaar terug van weggeweest. De eerste etappe van de wielertour...

Gemeente maakt een miljoen vrij voor krakkemikkige kleedkamers voetbalclub

De gemeenteraad van Sliedrecht heeft unaniem besloten te investeren in voetbalclub v.v. Sliedrecht. ...

Dienst GR-Sociaal, op loket na, niet naar Dordthuis maar naar Achterom

De gemeenteraad in Dordrecht heeft dinsdagavond ingestemd met nieuwe verhuisplannen van de GR-Sociaa...

Extra ondersteuning starters Papendrecht, miljoen extra in leenpotje

De raad van Papendrecht stelt opnieuw geld beschikbaar voor de starterslening. Met een miljoen euro ...

Nieuwe kinderburgemeester geïnstalleerd: 'Kinderen moeten meer buiten spelen'

Dordrecht heeft een nieuwe kinderburgemeester. Tijdens de gemeenteraadsvergadering van dinsdagavond ...

Het zou vier jaar bewegen, maar Dordtse Bewegende Bos verdwijnt nu al

Een boom op je parkeerplek in plaats van een auto: hoe ziet dat eruit? Het Bewegend Bos liet de Dord...