Dordrecht, Netherlands

Kaarten voor The Passion bijna op

De duizend plaatsen voor mensen die mee willen lopen in The Passion zijn in twee uur tijd zo goed als vergeven. Het gaat om plekken in de stoet die het verlichte kruis volgt. The Passion is een tv-programma van de EO en de KRO-NCRV en wordt dit jaar opgenomen in Dordrecht.
Petra Scheurwater | 22 januari 2019 16:51 | Aangepast op 22 januari 2019 16:51
Meelopen is gratis, maar kan niet zonder aanmelding. De aanmelding begon dinsdag om 14:00 uur. Eerdere edities zaten wel veel sneller vol.

"In de Amsterdamse Bijlmer, waar we vorig jaar waren, was de inschrijving binnen tien minuten vol", vertelde Cornelis Vlot van de EO eerder. "Het jaar ervoor, in Leeuwarden, binnen een half uurtje."

De verwerking van de aanmeldingen ging dit jaar trager, doordat belangstellenden zich individueel moesten aanmelden. Er kon niet meer meteen voor een hele groep gereserveerd worden, meldt RTV Rijnmond.

De keuze voor Dordrecht is zeker niet willekeurig. Het is de plaats waar vierhonderd jaar geleden tijdens de Synode van Dordrecht de opdracht werd gegeven voor de eerste officiële Nederlandse Bijbelvertaling, de Statenbijbel.

Lees ook

'Ik verloor mijzelf volledig', maar nu zingt Serra (21) zich vrij van onzekerheid

De Dordtse singer-songwriter Serra Potters (21) heeft haar eerste solonummer uitgebracht, genaamd ‘W...

Kunst komt naar bewoners woonzorgcentrum: 'Altijd een rollator nodig, mooi dat het nu hier kan'

Voor bewoners van woon- en zorgcentrum De Merwelanden is er goed nieuws. In plaats van zelf naar het...

Donderdag tweede debat Dordrecht Kiest op TV Dordrecht

Wat hebben de VSP, ChristenUnie-SGP en D66 voor plannen met Dordrecht? Je ontdekt het in een nieuwe ...

Hulp bij isoleren: na faillissement kan het weer in deze gemeenten

Wie hulp nodig heeft bij het isoleren van zijn of haar woning, kan vanaf maart weer terecht bij zes ...

Azc-demonstranten voelen zich tegengewerkt, burgemeester spreekt dat tegen: ‘Het moest gebeuren’

De actievoerders die dinsdagavond protesteerden tegen asielopvang in de gemeente Molenlanden voelen ...

Illegale sekswerkers aangetroffen, ook drugs en een wapen gevonden

Handhavers hebben vorige week in onze streek meerdere illegale sekswerkers betrapt. In Sliedrecht zi...