Dordrecht, Netherlands

Kabinet verlengt avondklok tot en met 2 maart

Het kabinet heeft besloten dat de avondklok, de maatregel die inging op 23 januari, wordt verlengd tot en met 2 maart. Dat betekend dat nog drie weken niemand na 21.00 uur op straat mag zonder goede reden.
Dennis Koorevaar | 8 februari 2021 16:07 | Aangepast op 8 februari 2021 16:07
De maatregel loopt daarmee gelijk aan de rest van de beperkingen in de huidige lockdown, zoals de sluiting van de horeca en niet-essentiële winkels. Ook die gelden tot en met 2 maart. Als de besmettingscijfers daar aanleiding toe geven, kan de avondklok, net als andere maatregelen, wel eerder weer afgeschaft worden.

Het demissionaire kabinet zal de verlenging van de avondklok aan het eind van de middag bekendmaken, na een overleg van de meest betrokken ministers. Dan zal er ook iets gezegd worden over de toenemende wens om schaatswedstrijden op natuurijs te houden.

Foto: Jordy Nijenhuis

Meest gelezen

Motorrijder (22) overleden na ernstig ongeluk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 2 mrt 2026 10:56

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Dubbel pech op deze snelweg: in beide richtingen ongeluk gebeurd

Het was op de A15 tussen Hardinxveld-Giessendam en knooppunt Gorinchem maandagochtend al vroeg erg d...

Dit terrein lag jaren braak, nu komen er tientallen huizen te staan

De woningbouw langs het spoor in Zwijndrecht komt eindelijk op gang. Het terrein aan de Koninginnewe...

Schoen met voet van vermiste Yoran (16) gevonden bij Beneden-Merwede

Een schoen met voet die maandag werd gevonden in een aftakking van de Beneden-Merwede is van de al b...

Plug en Kuijt balen van deling FC Dordrecht: te slordig én stuiterballenveld

Niet alleen bij Jong PSV, maar ook thuis tegen MVV vrijdag kwam FC Dordrecht niet verder dan een 1-1...

FC Dordrecht bij start vierde periode niet langs MVV: 1-1

Een teleurstellende start van het laatste reguliere competitiedeel voor FC Dordrecht. Aan een gezell...

Bijna vijftig jaar inzet voor Dordrecht: Leen de Koning benoemd tot ereburger

Ereburger van Dordrecht worden, het is niet voor iedereen weggelegd. Toch mag Leen de Koning zichzel...