Dordrecht, Netherlands

Kamer gesloten na vondst harddrugs

Burgemeester Wouter Kolff heeft maandag op de Paul Krugerstraat een kamer tijdelijk gesloten na de vondst van harddrugs. De politie heeft de bewoner van de kamer opgepakt. Hij wordt verdacht van drugs dealen.
Petra Scheurwater | 26 september 2018 10:29 | Aangepast op 26 september 2018 10:29
Met de sluiting wil de burgemeester de loop op het pand wegnemen, de openbare orde herstellen, herhaling voorkomen en het signaal afgeven dat hiertegen hard wordt opgetreden. In het pand worden meerdere kamers verhuurd, die blijven gewoon open.

Het is voor het eerst dat er in de woning harddrugs is gevonden, daarom is de kamer drie maanden gesloten. De woning is tot donderdag 20 december dicht.

Foto: Google Streetview

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Lees ook

Treinverkeer tijd ontregeld van en naar Breda, bus was alternatief

Er was dinsdagochtend vanaf 06.30 uur geen treinverkeer van en naar Breda mogelijk door een systeems...

De Italiaanse keuken is nu cultureel erfgoed, Ercole is zo trots als een pauw

De Italiaanse keuken is toegevoegd aan de lijst van immaterieel erfgoed van Unesco. Het gaat in dit ...

Man die onder de jurk van een vrouw filmde, meldt zichzelf bij politie

De man die met zijn telefoon onder een jurk van een vrouw filmde, heeft zichzelf gemeld bij de polit...

PvdA/GroenLinks doet toch mee aan verkiezingen in Hardinxveld-Giessendam

Onverwachts links geluid in Hardinxveld-Giessendam: PvdA en GroenLinks doen in 2026 toch mee aan de ...

Lotte van Drunen krijgt belangrijkste Nederlandse motorsportprijs

Lotte van Drunen is sinds zaterdag de trotse eigenaar van de Hans de Beaufort-beker. Dat is de belan...

Lucinda Brand komt niet verder dan derde plek op NK veldrijden

Een teleurstelling voor Lucinda Brand op het ijskoude NK veldrijden zondag. De Dordtse, vooraf beste...