Dordrecht, Netherlands

Kansarme kinderen komen spelen in Zeehavenkwartier

Bij speeltuin Zeehavenkwartier wordt vrijdag 27 juli een familiedag gehouden voor kansarme kinderen tussen 4 en 12 jaar uit verschillende Europese landen, maar vooral uit Parijs en Hamburg.
Gert van der Steen | 19 juli 2018 11:28 | Aangepast op 19 juli 2018 11:28
Die wordt georganiseerd door Stichting Europa kinderhulp. Deze stichting biedt aan zo’n 850 kinderen een vakantie van twee weken bij een Nederlands gastgezin. Op de familiedag worden 150 tot 200 mensen verwacht. Gastouders kunnen ervaringen en tips uitwisselen, broertjes en zusjes zien elkaar op deze dag weer even terug.

De keuze voor deze dag is op de speeltuin van het Zeehavenkwartier gevallen, omdat de verscheidenheid van attracties zo groot is. Veel speeltoestellen, maar ook knutselmogelijkheden en een zwembad.

Lees ook

Fenomenale Brand voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden

Lucinda Brand is zaterdag voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden geworden. De Dordtse was in ...

Cyberbingo moet ouderen weerbaarder maken tegen cybercriminaliteit: 'Criminelen gaan heel geraffineerd te werk'

Bingo en ouderen is een combinatie die goed bij elkaar past. Als je het aangename ook nog eens met h...

FC Dordrecht raakt topscorer Eduardo kwijt: ‘Ik zag hem met de dag groeien’

Een mooie transfer is op komst voor Yannick Eduardo. De spits die dit seizoen al twaalf keer scoorde...

Uitstekende tweede helft bezorgt FC Dordrecht zege bij Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een 1-2 zege geboekt bij Vitesse. In de Gelredome herstelde de ploeg...

Laatste moestuin in PFAS-pilot aangepakt, maar zorgen blijven

Na de moestuinen in Sliedrecht en Papendrecht wordt momenteel de grond van Tuindersvereniging Winger...

37 locaties door gemeente Dordrecht nader onderzocht op PFAS

De gemeente Dordrecht gaat dit jaar 37 locaties laten onderzoeken waar mogelijk PFAS in de bodem aan...