Dordrecht, Netherlands

Kentekenparkeren van start

Het parkeren met alleen je kenteken is vanaf maandag mogelijk. De rest van deze week worden alle automaten in de stad vervangen voor parkeren met kenteken.
Dennis Koorevaar | 15 oktober 2018 17:14 | Aangepast op 15 oktober 2018 17:14
Wethouder Rik van der Linden heeft vandaag de eerste parkeerautomaat met kentekenparkeren geopend. Het verschil met het oude parkeren is dat je na het betalen niet terug hoeft naar je auto om het bonnetje voor je raam te leggen.

De handhaving deelt kaartjes uit, waarop je je kenteken kan schrijven zodat je hem niet vergeet. Deze kaartjes zijn ook te krijgen bij verschillende informatiepunten in de stad, zoals het stadskantoor en de VVV.

Lees ook

De tijd dringt voor de Diamond Gym: verhuizen of opdoeken

De Diamond Gym in Zwijndrecht moet verhuizen. Op de huidige locatie aan het Troelstraplein moet de k...

Zorgcomplex tijdelijk ontruimd vanwege stroomstoring

Appartementen van verzorgingstehuis De Prinsemarij aan de Nassauweg in Dordrecht zijn tijdelijk ontr...

Gemeente ontvangt miljoenen voor versnelde woningbouw Crabbehof, Wielwijk en Krispijn

De gemeente Dordrecht krijgt 12.5 miljoen euro uit een potje van het Rijk om de woningbouw in Dordre...

Miljoenendeal in de maak: raad stemt in met plan om Nedstaalterrein aan te kopen

De gemeente Alblasserdam gaat het voormalige Nedstaalterrein kopen met een lening van 28 miljoen eur...

Brandbrief aan Den Haag: 'Wees duidelijk over A27'

De gemeente Molenlanden doet een ‘dringende oproep’ aan de Tweede Kamer over de toekomst van de A27....

Oud-international Dirk Kuijt wordt hoofdtrainer van FC Dordrecht

Kort na zijn vertrek bij het Belgische Beerschot heeft Dirk Kuijt een nieuwe werkgever gevonden. De ...