Dordrecht, Netherlands

Kentekenparkeren van start

Het parkeren met alleen je kenteken is vanaf maandag mogelijk. De rest van deze week worden alle automaten in de stad vervangen voor parkeren met kenteken.
Dennis Koorevaar | 15 oktober 2018 17:14 | Aangepast op 15 oktober 2018 17:14
Wethouder Rik van der Linden heeft vandaag de eerste parkeerautomaat met kentekenparkeren geopend. Het verschil met het oude parkeren is dat je na het betalen niet terug hoeft naar je auto om het bonnetje voor je raam te leggen.

De handhaving deelt kaartjes uit, waarop je je kenteken kan schrijven zodat je hem niet vergeet. Deze kaartjes zijn ook te krijgen bij verschillende informatiepunten in de stad, zoals het stadskantoor en de VVV.

Lees ook

Abdalla valt in slaap en rijdt voetganger dood, rechter geeft hem celstraf

Dordtenaar Abdalla S. is veroordeeld tot één jaar cel en een rijontzegging van drie jaar. De 36-jari...

Drie minderjarigen gevonden na vermissing, één van hen uit Hardinxveld-Giessendam

De politie is sinds donderdagavond met spoed op zoek geweest naar een minderjarige jongen en twee mi...

'Ik verloor mijzelf volledig', maar nu zingt Serra (21) zich vrij van onzekerheid

De Dordtse singer-songwriter Serra Potters (21) heeft haar eerste solonummer uitgebracht, genaamd ‘W...

Kunst komt naar bewoners woonzorgcentrum: 'Altijd een rollator nodig, mooi dat het nu hier kan'

Voor bewoners van woon- en zorgcentrum De Merwelanden is er goed nieuws. In plaats van zelf naar het...

Donderdag tweede debat Dordrecht Kiest op TV Dordrecht

Wat hebben de VSP, ChristenUnie-SGP en D66 voor plannen met Dordrecht? Je ontdekt het in een nieuwe ...

Hulp bij isoleren: na faillissement kan het weer in deze gemeenten

Wie hulp nodig heeft bij het isoleren van zijn of haar woning, kan vanaf maart weer terecht bij zes ...