Dordrecht, Netherlands

Kerstmarkt van start

2,5 kilometer aan markt. 300 kraampjes. De Dordtse Kerstmarkt is vrijdagmorgen om 10:00 uur van start gegaan. Dat betekent op donderdag hard werken, omdat de markt pas een dag van tevoren wordt opgebouwd.
Petra Scheurwater | 16 december 2016 10:03 | Aangepast op 16 december 2016 10:03
Gerben Baaij van organisator Dordrecht Marketing was donderdagmiddag tevreden over de opbouw. "Er zijn altijd weer wat puntjes op het laatste moment, maar dat komt allemaal goed. Het ziet er goed uit, moet ik zeggen."

Baaij maakt zich niet heel veel zorgen over het gemankeerde treinverkeer tussen Dordrecht en Rotterdam dit weekend. De NS zet vanwege werkzaamheden bussen in plaats van treinen in. Gerben Baaij: "We hopen dat het weinig effect heeft, maar het kan zijn dat sommige mensen daardoor besluiten niet te komen."

Lees ook

Veiligheidscamera geplaatst bij toekomstige opvang amv'ers

De gemeente Papendrecht heeft een bewakingscamera geplaatst bij een opvanglocatie voor minderjarige...

Het Jaar Van: de verdwaalde trucker die een fietsbrug aan gort reed en viral ging

Het werd begin dit jaar wereldnieuws: een trucker die over een fietsbruggetje rijdt en een spoor van...

19-jarige heeft ruim honderd kilo illegaal vuurwerk in huis

De politie heeft dinsdag meer dan 100 kilo illegaal vuurwerk in beslag genomen. De 19-jarige bewoner...

In de rij voor oliebollen en het laatste vuurwerk: 'Volgend jaar? Een extra borreltje'

De laatste dag van het jaar is aangebroken en dat betekent vuurwerk en oliebollen. Bij de oliebollen...

Lichtjesfestival maakt dit plein een stuk kleurrijker: 'Je komt in een andere wereld'

Op het Energieplein in Dordrecht was dinsdagavond veel meer licht dan normaal. Tijdens het Lichtjesf...

Kinderopvang op slot na vernietigend rapport: ‘Ophouden met je gejank!’

Kinderopvang Happy4kids in Dordrecht moet de deuren sluiten. Een vernietigend inspectierapport met ‘...