De D66 Dordrecht leden hebben afgelopen donderdag Kevin Noels tot lijsttrekker gekozen voor de gemeenteraadsverkiezingen van 2018.
Jasper Kluten | Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 6 augustus 2026 14:00
Redactie Streekomroep | Rijnmond | 5 augustus 2026 19:40
Redactie Streekomroep | 31 juli 2026 14:00
De Grote Kerk, een restaurant, een huis of een taart gebouwd van oude dozen. Kinderen kunnen deze week hun creativiteit de vrije loop laten tijdens de tweede editie van KartonDorp in Dordrecht. “Het is echt een oefening in bouwen met wat er voor handen is.”
Een kindje is woensdag overleden na een aanrijding met een bestelwagen in Dordrecht. Het slachtoffer is nog gereanimeerd, maar dat mocht niet meer baten.
De Baanhoekbrug is sinds de afsluiting van de Papendrechtsebrug in een week tijd al ruim tweehonderd keer gebruikt door ambulances om de Beneden-Merwede over te steken. “Deze 'escape' helpt ons - zoals de bedoeling was - om de aanrijdtijden en de kwaliteit van zorg voor patiënten te waarborgen”, aldus de ambulancedienst Zuid-Holland Zuid.
Rollebollen keert terug naar Dordrecht. Het rolschaatsevenement werd vorig jaar voor het eerst georganiseerd en dat was volgens de organisatie een groot succes. Daarom wordt nu uitgebreid naar drie avonden Rollenbollen, opnieuw in het Weizigtpark.
Op elke hoek van de straat livemuziek, de geur van eten uit verschillende foodtrucks, een lekker drankje in de hand, iconische kettingen en kleurrijke kleding. De 26ste editie van het Big Rivers festival in Dordrecht is ook dit jaar weer een feestelijke. “Het is gewoon hét feest van het jaar.”
Een vrouw op een scootmobiel is dinsdagmiddag rond 16.30 uur te water geraakt aan de Achterweg in Dordrecht. De bestuurster is door de politie uit het water gered, waarna zij is nagekeken in een ambulance.