Dordrecht, Netherlands

Kinderbadje De Paddenstoel krijgt opknapbeurt

Veel Dordtenaren hebben er als peuter of kleuter geplonsd in het water: Kinderbadje De Paddenstoel is al jaren een begrip in Dordrecht. Het zwembadje is dan ook flink verouderd en is daarom toe aan een opknapbeurt, vindt de gemeente.
Vivian Rutte | 3 november 2020 16:24 | Aangepast op 3 november 2020 16:24
Het zwembadje in het Wantijpark moet onder meer een nieuw gebouw krijgen met toiletten. De welstandscommissie en architectenbureau Van Es willen hier een natuurlijk groen dak op, zodat het gebouwtje mooi in de omgeving blijft passen.

Ook wordt de waterzuiveringsinstallatie vernieuwd, zodat het water niet meer zo vaak vervangen hoeft te worden. Dat is een stuk duurzamer. Daarvoor wordt het hele zwembad verwijderd en weer teruggeplaatst, want er moet een nieuw waterreservoir komen. Ook de waterspuitende paddenstoel wordt gerenoveerd en weer teruggeplaatst in het midden van het zwembad. De renovatie van De Paddenstoel moet volgend jaar zomer klaar zijn.

Lees ook

Rem op verwijderen speelplekken: ‘Wachten eerst politieke discussie af’

Er verdwijnen voorlopig geen speelplekken meer in Dordrecht. De gemeente heeft elf minder populaire ...

Hier komen honderden laadpalen, maar vind jij dat een goed idee?

Wat zijn geschikte en gewenste plekken voor nieuwe laadpalen? Die vraag stelt de gemeente Dordrecht ...

Is dit Jubal 3.0? ‘Zoveel spelende leden bij elkaar heb ik nog nooit gezien’

Muziekvereniging Jubal lijkt met succes een nieuwe weg ingeslagen. Vorig jaar kon voor het eerst in ...

Duurzaam, gratis én verbindend: ruiltas al vijf jaar in Dordts straatbeeld

Niet meer naar een drukke winkelstraat en geen stress in het pashokje: steeds meer inwoners sluiten ...

Opnieuw illegale prostitutie aangetroffen in Papendrecht

Voor de tweede keer in een paar weken tijd is in Papendrecht illegale prostitutie aangetroffen in ee...

Optimisme bij De Plucheplakkers, over punten en miljoenen

FC Dordrecht boekt twee overwinningen op rij en is dit kalenderjaar nog ongeslagen. Daarom staan de ...