gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Kinderen kunnen weer spelen in Speeltuin Victorie

92cbd8882299be7361460519d0900c65

Vanaf vandaag mocht Speeltuin Victorie in Het Land Van Valk de deuren weer voorzichtig openen. En dat voelt goed, zegt speeltuinhouder Brian Jelier. “Hier hebben we al weken naartoe geleefd.”

Vivian Rutte |  | Aangepast op
De kinderen konden vanaf vanochtend weer naar hartelust spelen, maar wel met een aantal belangrijke aanpassingen: “We hebben besloten om te beginnen met maximaal dertig kinderen en één volwassene per kind. Verder zijn er schermen in de kantine geplaatst, en blijven de wc’s gesloten.”

Ook onbeperkt spelen is er voorlopig nog niet bij, zegt Brian: “Ouders kunnen de kinderen opgeven voor speelblokken van een uur. Na dat uur maken we alles schoon en kan de volgende groep kinderen naar binnen.”

Voor het spelen zijn nog niet zo heel veel aanmeldingen. Daarom bekijkt de speeltuin de komende weken welke maatregelen het meest passend blijken, zodat de kinderen onbezorgd en veilig kunnen spelen.

Lees ook

vastintunnelbusink

Vrachtwagen rijdt zich vast in tunnel

Een vrachtwagen is donderdagmiddag vast komen te zitten in een tunneltje in Dordrecht. Het gaat om de zogenoemde Blauwe Tunnel aan de Dubbeldamseweg Zuid.

Schietpartij Evenaar Rotterdam (foto: Politie)

Dordtenaar (36) omgekomen bij schietpartij in auto

Bij een schietpartij in Rotterdam-Oosterflank is maandagavond een 36-jarige man uit Dordrecht omgekomen. Drie verdachten zijn opgepakt. Eén van de verdachten raakte gewond bij de schietpartij.

foto ketting straatroof zwi

Bejaarde vrouw (84) beroofd, buit meteen ingeleverd bij goudwisselkantoor

Het Openbaar Ministerie eist negen maanden cel tegen S.L. (23), verdachte van een straatroof op een bejaarde vrouw in Zwijndrecht. Drie kwartier na de beroving leverde hij de buitgemaakte ketting in bij een goudwisselkantoor, maar was hij ook degene die de vrouw beroofde?

n3

Let op: N3 twee avonden en nachten dicht

Rijkswaterstaat werkt donderdag- en vrijdagavond aan de N3. Zowel aan de Papendrechtse als aan de Dordtse kant zijn delen van de weg daarom afgesloten.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met toxicoloog Jacob de Boer

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in het radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met toxicoloog Jacob de Boer. Hij schreef met politicoloog en journalist Rolf Heynen het deze week verschenen boek GIF, over de talloze toxische en chemische stoffen die ongemerkt in ons dagelijks leven voorkomen.

Nieuw project (1)

Steekpartij op straat, man zwaargewond

Een 32-jarige man uit Rotterdam is zondagavond op straat neergestoken in Dordrecht. Hij is zwaargewond naar het ziekenhuis gebracht. De politie heeft een 26-jarige verdachte aangehouden en doet onderzoek.