Dordrecht, Netherlands

Kinderen leren gezond en lekker koken

Donderdagmiddag was de laatste les van superchefs. Tijdens de kookworkshop voor kinderen leerde zij om gezond en lekker te koken.
Dennis Koorevaar | 15 november 2019 16:10 | Aangepast op 15 november 2019 16:10
Een van de superchefs vertelt wat zij geleerd heeft: "Hoe je bij het gasfornuis moet werken en hoe je moet snijden. Ik hield mijn vingers plat en dat is verkeerd."

Jill Picauly van de GGD geeft aan dat het voor kinderen nog lastig is maar dat zij het op deze manier kunnen vertalen naar de praktijk.

Aan het eind van de les was het aan de kinderen te laten zien en te proeven hoe en wat zij gemaakt hadden.

Door het succes van de lessen komt er nog een nieuwe ronde. Ook daar was veel animo voor, want de lessen zitten al weer vol.

Meest gelezen

Man steelt pinpas van Dordtse school en pint bij Ajax-winkel

Redactie Streek 56 | Bureau Rijnmond | 10 okt 2025 14:00

Lees ook

Lang wachten op je rijexamen? Deze extra CBR-locatie heeft nog plek

Het CBR heeft een extra plek beschikbaar gemaakt van waaruit rijexamens kunnen worden afgenomen. Bij...

Rechter vernietigend over uitvoering Jeugdwet gemeente Papendrecht: ‘Onwettelijk gedrag en verhullend handelen’

De gemeente Papendrecht maakt grote fouten in het uitvoeren van de Jeugdwet, oordeelt de bestuursrec...

Jaar cel voor man (35) die zwager neerstak op verjaardag

Zdravko P. (35) krijgt een jaar cel voor het neersteken van zijn zwager. Tijdens een verjaardag in P...

Dit evenement moet jongeren bewuster maken van veilig rijgedrag

De meeste verkeersslachtoffers in de Drechtsteden zijn tussen de 15 en 30 jaar oud, blijkt uit onder...

Jongeren takelen John (61) uit het niets toe: ‘Het overkomt meer mensen dan we weten’

Wat voor John van der Net (61) een doodnormale fietstocht van de voetbalclub naar huis moest worden,...

Van muurschilderingen tot een bioscoop: wie gaat er vandoor met de Dordtse Puienprijs?

Vereniging Oud-Dordrecht reikt voor de vijfde keer de Dordtse Puienprijs uit op donderdag 30 oktobe...