gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Kinderen leren voor succes

Wethouder Peter Heijkoop geeft vandaag het officiële startschot voor Playing for success. Dat is een programma voor het kweken van zelfvertrouwen bij kinderen.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Playing for success is een tien weken durend programma voor kinderen met sociaal-emotionele problemen in de leeftijd van 10 tot 14 jaar. Ze werken aan hun zelfvertrouwen, motivatie, samenwerking en zelfstandigheid. Daardoor zouden ze een beter zelfbeeld krijgen en meer zin krijgen in iets leren.


De bijeenkomsten zijn in het stadion van FC Dordrecht, omdat die omgeving kinderen stimuleert om beter te presteren.  De activiteiten vinden plaats in kleine groepjes met persoonlijke begeleiding. Playing for success wordt ook in andere steden bij voetbalclubs georganiseerd. 

Het project is in Dordrecht in februari uitgevoerd als pilot. Toen met een groep van maximaal vijftien kinderen. Toekomstige groepen zijn groter; maximaal 30 kinderen.

Lees ook

nk2026091893A01422

Van kwaad tot erger: FC Dordrecht verliest ook van tiental TOP Oss

De vijfde verliespartij op rij is een feit voor het machteloze FC Dordrecht. Bij TOP Oss, dat ruim veertig minuten met een man minder speelde na een rode kaart, kreeg de ploeg met 3-0 klop.

OPMA Pieter van Loon

Ad maakt ritje in de TukTuk met ondernemer Pieter van Loon

Presentator Ad van den Herik heeft zijn zomervakantie met een week verlengd en dat geeft ons de gelegenheid om zijn ritje in de TukTuk met vastgoedondernemer en stadsgids Pieter van Loon nog een keer uit te zenden.

Onthulling voorlopig ontwerp

Een nieuwe zwem- en sportlocatie voor deze gemeente: zo ziet dat eruit

De eerste contouren van een nieuw zwembad, sport- en turnhal op de locatie van het huidige zwembad in Ridderkerk zijn gepresenteerd. Op de plek waar nu nog De Fakkel huist, komt straks een gloednieuw recreatiecentrum. “Een heel mooie mijlpaal voor Ridderkerk.”

lotte van drunen

Van Drunen derde in eindstand WK motorcross: ‘Het was niet mijn seizoen’

Lotte van Drunen moet nog even wachten op haar derde wereldtitel motorcross. De 19-jarige Sliedrechtse werd dit weekend tweede in de Grand Prix van Australië en eindigde als derde in het algemeen klassement.

Start ZWR 2025 foto Kees Wolthoorn kopie

Uitgestelde Zoomer Wantijrun vindt zondag plaats

De Zoomer Wantijrun  staat zondag op het programma. Het hardloopevenement stond gepland voor woensdagavond 24 juni, maar de organisatie voelde zich door de hitte genoodzaakt er een streep door te zetten.

businkautobrandhagi

Twee autobranden in één nacht in de streek

Op twee plekken in de streek zijn in de nacht van woensdag op donderdag auto’s in vlammen opgegaan. Eerst was het raak aan de Sluisweg in Hardinxveld-Giessendam, nog geen uur later aan de Buitendijks in Papendrecht.