Dordrecht, Netherlands

Kinderen uit basisonderwijs kunnen terecht bij ToBe

Tijdens de staking van het basisonderwijs konden de kinderen terecht bij cultuurcentrum ToBe. Daar werd de kinderdag georganiseerd.
Dennis Koorevaar | 12 september 2018 16:45 | Aangepast op 12 september 2018 16:45
Niet alleen konden de kinderen een schaapje pimpen, maar konden ze ook dansles volgen en percussie spelen. De kinderen zijn totaal niet met de staking bezig, maar zoeken de afleiding bij ToBe.


Normaal gesproken organiseert ToBe de kinderdag tijdens de vakanties, maar zal ook tijdens de volgende staking in oktober de kinderen opvangen.

Via de website van het cultuurcentrum kun je je kind opgeven door een kaartje te kopen. Er is plek voor 100 kinderen.

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Lees ook

De Italiaanse keuken is nu cultureel erfgoed, Ercole is zo trots als een pauw

De Italiaanse keuken is toegevoegd aan de lijst van immaterieel erfgoed van Unesco. Het gaat in dit ...

Man die onder de jurk van een vrouw filmde, meldt zichzelf bij politie

De man die met zijn telefoon onder een jurk van een vrouw filmde, heeft zichzelf gemeld bij de polit...

PvdA/GroenLinks doet toch mee aan verkiezingen in Hardinxveld-Giessendam

Onverwachts links geluid in Hardinxveld-Giessendam: PvdA en GroenLinks doen in 2026 toch mee aan de ...

Lotte van Drunen krijgt belangrijkste Nederlandse motorsportprijs

Lotte van Drunen is sinds zaterdag de trotse eigenaar van de Hans de Beaufort-beker. Dat is de belan...

Lucinda Brand komt niet verder dan derde plek op NK veldrijden

Een teleurstelling voor Lucinda Brand op het ijskoude NK veldrijden zondag. De Dordtse, vooraf beste...

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...