Dordrecht, Netherlands

Kinderen uit basisonderwijs kunnen terecht bij ToBe

Tijdens de staking van het basisonderwijs konden de kinderen terecht bij cultuurcentrum ToBe. Daar werd de kinderdag georganiseerd.
Dennis Koorevaar | 12 september 2018 16:45 | Aangepast op 12 september 2018 16:45
Niet alleen konden de kinderen een schaapje pimpen, maar konden ze ook dansles volgen en percussie spelen. De kinderen zijn totaal niet met de staking bezig, maar zoeken de afleiding bij ToBe.


Normaal gesproken organiseert ToBe de kinderdag tijdens de vakanties, maar zal ook tijdens de volgende staking in oktober de kinderen opvangen.

Via de website van het cultuurcentrum kun je je kind opgeven door een kaartje te kopen. Er is plek voor 100 kinderen.

Meest gelezen

Scheffersplein krijgt metamorfose: plein moet het hele jaar bruisende plek gaan worden

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 12 mrt 2026 08:00

Lees ook

FC Dordrecht laat kans liggen om gat te slaan in strijd om play-offs

In het gevecht om de play-offtickets had FC Dordrecht zaterdag een mooie slag kunnen slaan. Tegensta...

Van jeugdhonk tot N3-tunnel: zo hopen Papendrechtse partijen op jouw stem

Verkiezingsprogramma's staan soms vol algemeenheden, maar tussen de regels door zijn ook best wat co...

Geen trekpleisters, maar hedendaagse gebouwen: Ridderkerk nu te zien in LEGO-vorm

Van de brandweerkazerne tot het gemeentehuis. In de Oudheidkamer van Ridderkerk is het dorp te zien ...

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...