gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Kinderen vermaken zich uitstekend in het water van De Dubbel

f8627b1784f222de666cf2e25c1cdeb3

Genoeg plek voor kinderen op een warme vrijdagmiddag in zwembad De Dubbel. De jeugd is er, ondanks de getroffen coronamaatregelen, vaker te vinden voor een frisse duik in het bad.

Corrado Francke |  | Aangepast op
"Ik heb het weer gezien en het werd dertig graden, best een lekkere dag om naar het zwembad te gaan", vertelt een jongen. Jaycee is het met hem eens: "Het is er best diep en je kunt er lekker in duiken. En het is gezellig met al mijn vriendinnen."

Meike zou dit jaar nog op vakantie gaan, maar door corona gaat dat niet meer door. "Daarom maar naar het zwembad."

Ook De Dubbel heeft de coronamaatregelen in hun zwembad toe moeten passen en daardoor moeten volwassenen en kinderen apart zwemmen. Er zijn dus verschillende mensen per dag in het zwembad, maar voor de gezondheid levert dit geen problemen op.

"We zijn in de buitenlucht en er zit iets meer chloor in het water", legt Henk Schreurs van het zwembad uit. Het is de bedoeling om zwemkleding thuis aan te trekken, en ook douchen moet thuis.

Volwassenen die baantjes willen zwemmen, moeten van tevoren reserveren. Er kunnen maximaal veertig van hen het bad in. "En we gebruiken alleen het buitenbad, dus vol is vol."

Lees ook

elcobrinkman

Oud-minister en voormalig CDA-leider Elco Brinkman (78) overleden

Oud-minister en voormalig CDA-leider Elco Brinkman is op 78-jarige leeftijd overleden na een kort ziekbed. Dat heeft zijn familie bekendgemaakt, meldt de NOS.

Start ZWR 2025 foto Kees Wolthoorn kopie

Uitgestelde Zoomer Wantijrun vindt zondag plaats

De Zoomer Wantijrun  staat zondag op het programma. Het hardloopevenement stond gepland voor woensdagavond 24 juni, maar de organisatie voelde zich door de hitte genoodzaakt er een streep door te zetten.

azcfoto

Hakenkruizen en anti-azc-leuzen in Dordrecht, gemeente doet aangifte

Op zeven plekken in Dordrecht zijn afgelopen week anti-azc-leuzen, hakenkruizen en bedreigende teksten verschenen. De gemeente spreekt er schande van en doet aangifte van vernieling. “Ik vind het een beetje laf”, reageert wethouder Marc Merx.

vuurwerkinleveractieeerder

Verbod op consumentenvuurwerk; hier kun jij het anoniem en zonder straf inleveren

Heb jij nog oud vuurwerk in huis liggen? Dan kun je dat, zonder boete of straf, volgende week inleveren in Dordrecht. Sinds 1 augustus geldt er namelijk een verbod op consumentenvuurwerk.

autobrand Hia BLUR

Auto in brand gestoken in Hendrik-Ido-Ambacht, politie zoekt verdachte

Op de Landmanshof in Hendrik-Ido-Ambacht is donderdagochtend rond 06.00 uur een auto in de brand gestoken. De motorkap vatte daarbij vlam. De politie is nog opzoek naar de verdachte.

20260919111951

Juwelier in Dordtse binnenstad opnieuw overvallen

Juwelier van Leeuwen in de Dordtse binnenstad is zaterdagochtend opnieuw overvallen. Twee in het zwart geklede mannen kwamen binnen en raakten in gevecht met een medewerker, die klappen kreeg.