Dordrecht, Netherlands

Kinderopvang heeft beleeftuin

SDK Kinderopvang Kleine Burgt aan de Singel opent vandaag een beleeftuin. Het pleintje is omgetoverd tot een groene tuin met activiteiten voor de kinderen.
Peter Tromp | 14 juni 2017 13:33 | Aangepast op 14 juni 2017 13:33
“We vinden het belangrijk dat kinderen leren ontdekken en buitenspelen in de natuur”, zegt locatiemanager Ilsa de Cuba. In de tuin zijn verschillende plekken. Zo is er een veilige babytuin waar je kan kruipen en voelen. Even verderop is een buitenkeuken. Daar leren kinderen de beginselen van het rekenen door te wegen en meten. Ook wordt hun fijne motoriek gestimuleerd. Verder zijn er een fietsparcours en een glijbaan.

Lees ook

Makkelie fluit topper Feyenoord-PSV

Dordtenaar Danny Makkelie heeft zondag de leiding over de voetbalwedstrijd tussen Feyenoord en PSV. ...

Voegenbrood moet broodnodige restauratie molen Kyck bekostigen

Het is samengesteld uit verschillende graansoorten die zelf in de molen gemalen zijn: het nieuwste p...

Na moord of dodelijk ongeluk staat Niels nabestaanden bij in hun contact met media: 'Ik probeer hun verdriet te verwoorden'

Als familieleden te maken krijgen met een fataal ongeluk of een moord, is er niet alleen het grote v...

Bizarre gasrekening als Jaime verhuist: hij moet bijna 70.000 euro bijbetalen

Het leven van de Dordtse Jaime Quant komt compleet op zijn kop te staan als hij een mailtje van zijn...

Grasmat onbespeelbaar: competitieduel FC Dordrecht bij De Graafschap afgelast

De wedstrijd van FC Dordrecht bij De Graafschap, die maandagavond op het programma stond, is afgelas...

Flinke schade bij aanrijding tussen bestelbusje en trekker

Een trekker en een busje hebben maandag flinke schade overgehouden aan een aanrijding. De botsing ge...