gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Kloostertuin gaat door

De picknick en het sprekerspodium in de Kloostertuin gaan vanavond gewoon door. De organisatie verwacht dat het slechte weer dan al is overgetrokken. Zo niet, dan is er geen schuilmogelijkheid.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De organisatie baseert zich volledig op de beelden van Buienradar. “We krijgen vanmiddag eerst onweer. Het lijkt erop dat de bui is overgetrokken, voordat de viering in de Kloostertuin begint”, zegt Gert-Jan Schouten van de organisatie. In de Kloostertuin start om 17.00 uur een picknick met live-muziek en een barbecue. Ook is er voordrachtkunst. Iedereen is uitgenodigd om een kleedje mee te nemen en op het gras plaats te nemen. De viering duurt tot 21.00 uur.

Bijna gelijktijdig vindt er op het plein van Hof van Nederland een herdenking plaats met toespraken en een hagepreek. “We durven het nu toch aan om daar ook buiten te beginnen”, zegt Schouten, “als het slecht weer is, gaan we snel de Augustijnenkerk in”. Eerder was er sprake van om sowieso in de kerk van start te gaan. Dat is nu herzien. De herdenking op het plein begint om 19.00 uur.

Lees ook

Point Blur_Aug092026_102644

Auto met caravan rijdt van talud af bij veerpont, vrouw lichtgewond

Een auto met een caravan is zondagochtend van een talud af gereden in Dordrecht. Dat gebeurde vlak voordat het voertuig aan boord wilde gaan van de veerpont richting Werkendam. Een vrouw is lichtgewond geraakt.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met filmmaker Martijn Vonck

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in het radioprogramma Studio De Witt in gesprek met de jonge filmmaker Martijn Vonck. Hij bracht onlangs een video uit waarin Dordrecht centraal staat en waar de liefde voor de stad vanaf straalt.

politie 01

Politie deelt beelden van verdachten na ontvoering en overval

De politie is op zoek naar twee verdachten na een ontvoering in Papendrecht vorige week. Een 20-jarige vrouw werd toen ontvoerd en achtergelaten in een auto bij Oud-Alblas. Later op de avond vond er een overval plaats op haar woning in Rotterdam.

nk2026080820260808-LucasRoman-NKS07827

FC Dordrecht nieuw hoofdstuk in carrière van Argentijnse buitenspeler Román

Het ging al even rond, maar is nu bevestigd: Lucas Román is de nieuwste aanwinst van FC Dordrecht. De 22-jarige Argentijn tekent voor één jaar, plus een optie voor nog een seizoen.

ASMediapersoontewater

Vrouw belandt in water in Hendrik-Ido-Ambacht

Een vrouw is vrijdagochtend in het water terechtgekomen aan de Gemeenlandskade in Hendrik-Ido-Ambacht. Het slachtoffer is gereanimeerd en naar het ziekenhuis gebracht, meldt een woordvoerder van de politie.

Point Blur_Aug052026_111634

Vrachtwagen ramt lijnbus, ruiten gesneuveld

Een vrachtwagen heeft woensdagochtend een lijnbus geraakt in Papendrecht. Hoewel er wel passagiers in de bus zaten, raakte niemand gewond.