Dordrecht, Netherlands

Koploper Cambuur na één helft al klaar met Dordrecht

FC Dordrecht heeft thuis niet voor een stunt gezorgd tegen koploper Cambuur. De Friezen stonden bij rust al met 1-4 voor. Vlak voor tijd maakte Dordt nog 2-4.
Matthijs Meerman | 9 december 2019 13:07 | Aangepast op 9 december 2019 13:07
FC Dordrecht deed een kwartwedstrijd aardig mee met de koploper. In de beginfase was het zeker niet de mindere ploeg en na de 0-1 van Robin Maulun maakte Pedro Marques meteen gelijk vanaf de strafschopstip. Via een pegel van afstand van Mees Hoedemakers kwam Cambuur weer op voorsprong waarna het voor rust nog twee keer scoorde.

In de tweede helft nam Cambuur wat gas terug en gebeurde er niet veel meer. Wel was er nog een vervelend moment voor FC Dordrecht. Anass Achabar moest per brancard het veld verlaten na een ongelukkige botsing. Vlak voor tijd maakte Stef Gronsvel de eindstand wat dragelijker na een goede actie.

Opstelling FC Dordrecht

Stoskovic, Gronsveld, De Braal, De Abreu, Ormonde-Ottewill, Wehrmann, Green (68' Kok), Smith, Acharbar (72' Hogesteger), Schuurman, Marques (70' Schalekamp).

Scoreverloop FC Dordrecht - Cambuur

22' 0-1 Maulun

23' 1-1 Marques (strafschop)

29' 1-2 Hoedemakers

40' 1-3 Van der Kaap

44' 1-4 Maulun

90' 2-4 Gronsveld

Foto: Rijnmond&t=1s

Lees ook

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...