Dordrecht, Netherlands

Kunst in brugwachtershuisje op Prins Hendrikbrug

Brugwachtershuisjes in Dordrecht krijgen een oppepper. Er komen kunstwerken van Dordtse kunstenaars in.
Vera Willers | 24 november 2017 16:42 | Aangepast op 24 november 2017 16:42
In het huisje op de Prins Hendrikbrug gaat kunstenares Christine Slurink oude zwart-witfoto's van Dordrecht ophangen, met kleurrijke accenten. "Ik vind het heel erg leuk voor de stad en het is ook een uitdaging voor mij omdat ik normaal schilder", zegt Slurink.

Niet alleen de Prins Hendrikbrug krijgt een versierd huisje; ook worden onder anderen de Engelenburgerbrug en de Draaibrug onder handen genomen door kunstenaars. Allemaal krijgen ze hetzelfde thema: water.

De expositie in het huisje op de Prins Hendrikbrug wordt op vrijdag 15 december geopend. Voor meer informatie over alle andere exposities, ga naar de website van Stichting Brugwachtershuisjes. 

&t=24s

Lees ook

Dordtse schaatsbaan wordt afgebroken, maar 'absoluut voor herhaling vatbaar'

Het Dordtse schaatsseizoen is ten einde. Donderdagmiddag werd de Dordtse ijsbaan op de Spuiboulevard...

Op Pad Met Ad op TV Dordrecht: terugkerende pareltjes van vorig jaar

In januari worden op TV Dordrecht zeven van de leukste en interessantste afleveringen uit het najaar...

Ski-puristen in hun nopjes op besneeuwde Dordtse heuvels: ‘Dit is uniek hoor’

Het is deze week, nog meer dan anders, een komen en gaan van fanatieke skiërs en snowboarders bij sk...

Brug over de Noord (N915) blijft dit weekend toch open

De Brug over de Noord (N915) tussen Alblasserdam en Hendrik-Ido-Ambacht blijft tussen 9 en 12 januar...

Vrijspraak voor rellende mannen tijdens jaarwisseling: onvoldoende bewijs

De rechtbank heeft woensdag zeven verdachten van rellen met oud en nieuw in 's-Gravendeel vrijgespro...

Lees terug: meer dan 700 kerstbomen ingeleverd en ook vrijdag winterdienstregeling NS

Heb je vrijdag de trein nodig? Die van de NS rijden dan wederom een winterdienstregeling. En in Slie...