Dordrecht, Netherlands

Kunstkerk Dordrecht wordt gerenoveerd

De Kunstkerk in Dordrecht wordt gerenoveerd. Een initiatief van twee Dordtse ondernemers om de kerk een nieuwe culturele bestemming te geven.
Sofia Letova | 10 april 2017 17:55 | Aangepast op 10 april 2017 17:55
Het gebouw verkeert in slechte staat en verdient een stevige opknapbeurt. Het moet er wel als kerk uitblijven zien, maar het uiterlijk veranderd wel. De kerk zal het Dordrechts Museum verbinden met filmhuis The Movies.

De plannen zijn rond. Het is nu nog wachten op de bouwvergunning. De doelstelling is om eind 2018 de nieuwe Kunstkerk te openen.

Meest gelezen

Batterijpark langs de N3 krijgt vorm: 144 batterijen staan klaar

Trevyn van Houwelingen | Redactie Streek 56 | 13 jun 2025 07:30

Lees ook

Frustratie en zorgen bij middelbare scholen over brugsluiting: ‘Dit hadden we graag van Rijkswaterstaat zelf gehoord’

De sluiting van twee bruggen over de Beneden Merwede volgend jaar, gaat honderden scholieren raken. ...

Promotiedroom in duigen: 'Dit is best wel zuur'

De verwachtingen waren hoog gespannen, maar het is SV Slikkerveer niet gelukt te promoveren naar de ...

Raad wil nieuwbouw Van der Palmgebied sneller afronden

De Papendrechtse gemeenteraad wil de herontwikkeling van het Van der Palmgebied versnellen. In dit g...

Gokverslaafde overvalt bedrijf om enorme schuld af te lossen: eis 3 jaar cel

Een bewapende man fietst op klaarlichte dag een loods van de Hardinxveldse oud-ijzerhandel Dalm in. ...

'Ouwe Jonges' maken bonje

Het illustere trio ‘Ouwe Jonges’ blikt zondag weer terug op het nieuws van de afgelopen weken. Ad va...

Zondag op TV: ´Rode Lijn Dordrecht´ komt in actie voor Gaza

Verontruste Dordtenaren, maatschappelijke organisaties en vertegenwoordigers van verschillende polit...