Dordrecht, Netherlands

Kunstkerk Dordrecht wordt gerenoveerd

De Kunstkerk in Dordrecht wordt gerenoveerd. Een initiatief van twee Dordtse ondernemers om de kerk een nieuwe culturele bestemming te geven.
Sofia Letova | 10 april 2017 17:55 | Aangepast op 10 april 2017 17:55
Het gebouw verkeert in slechte staat en verdient een stevige opknapbeurt. Het moet er wel als kerk uitblijven zien, maar het uiterlijk veranderd wel. De kerk zal het Dordrechts Museum verbinden met filmhuis The Movies.

De plannen zijn rond. Het is nu nog wachten op de bouwvergunning. De doelstelling is om eind 2018 de nieuwe Kunstkerk te openen.

Lees ook

Man die schoolmeester neerstak bij eindmusical ‘werd geterroriseerd door een andere vader’

De man die vastzit voor een steekpartij tijdens een schoolmusical in Alblasserdam werd al een jaar g...

Liefhebbers scoren goedkope pareltjes op muziekbeurs: 'Leuk om te snuffelen'

Een ware snoepwinkel voor de liefhebber, zo kan de muziekbeurs van Opnieuw & Co wel genoemd worden. ...

Man die ravage veroorzaakte op N214 had vijf keer te veel gedronken

De veroorzaker van een zwaar verkeersongeluk op de N214 in 2024 had vijf keer te veel gedronken. Dat...

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

De sluiting van het veganistische eetcafé Rebel Rebel in Dordrecht is voor veel Dordtenaren een klap...

Politie zoekt kopschoppers na caféruzie

Bij een eetcafé in Hendrik-Ido-Ambacht is in de nacht van zaterdag op zondag een vechtpartij geweest...

Autobranden Papendrecht vermoedelijk ontstaan door explosie, politie zoekt getuigen

De politie vermoedt dat de brand in de Oostpolder in Papendrecht van afgelopen weekend is ontstaan d...