Dordrecht, Netherlands

Laatste artiesten voor Big Rivers bekend

De organisatie van Big Rivers heeft de laatste groep artiesten voor de line-up van het festival bekend gemaakt. Het gaat om acts op het podium van de Popcentrale en op het podium bij de Groenmarkt.
Robert van Loon | 29 mei 2019 13:09 | Aangepast op 29 mei 2019 13:09
Op het podium van de Popcentrale spelen de band Newärk, Mantis, Sister Fister, Jouw Band, Mijn Band: Tortuga Loco en Zooi, R-Newt: Skillslab 078, Sigida, Rempejek, One Nation Band, PaPa GoNi, WHOP Goes Pop, Emerald, Mayín, Bottles of Love.


Op de Groenmarkt op 13 juli komt DJ Jopieee met zijn zogenoemde ‘groovedefender’. Hij verandert de straat in een dansvloer met een discoshow voor jonge dansliefhebbers, een dansbattle om de Big Rivers Hip Hop Boogie Cup met Baba Laman en een slotact met DJ Maestro en Djoreen.


Andere nieuwe artiesten die naar het festival komen zijn DJEddie4Tune en FreekF bijgestaan door support acts MC Micky Hurts en Julian on Sax; Official Ukelele orchestra; Nothin, but the blues; Hendrikse, Cousin Harley, No Sign of Harry Peat, VandeVen Band en F.A.S.H.


Het muziekfestival is van 12 tot 14 juli in de binnenstad.

Lees ook

Dordtse Vrijwilligersprijzen: welke organisatie gaat er vandoor met de publieksprijs?

Welke Dordtse vrijwilligersorganisatie viel jou afgelopen jaar het meest op? Vanaf deze zaterdag kun...

Internetsensatie Chatmo uit Papendrecht met Wesley Sneijder naar bijzonder WK

Mohamed Rashid, beter bekend als Chatmo, vertegenwoordigt begin volgend jaar Nederland tijdens het w...

7 jaar cel geëist tegen Dordtenaar na explosie bij 78-jarige vrouw

Het Openbaar Ministerie eist zeven jaar gevangenisstraf tegen een 19-jarige man uit Dordrecht die ve...

Grootste bekernederlaag voor FC Dordrecht sinds 1978: 'Na vijf minuten stonden we al met 3-0 achter'

Hoe vaak krijg je als Dordtse profclub zeven doelpunten of meer tegen? Donderdagavond moest FC Dordr...

Verzetsstrijder Kappelhoff, die zijn dood vond in Dordtse bunker, herbegraven

Verzetsstrijder Cornelis Kappelhoff is donderdag herbegraven. De in 1920 geboren Dordtenaar nam acti...

Ad duikt in een halve eeuw De Hoop: ‘Niet langer alleen voor verslaafden’

Een gloednieuwe aflevering van Op Pad Met Ad brengt presentator Ad van den Herik dit keer naar het t...