gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Laatste artiesten voor Big Rivers bekend

5d4bd4af9932da579b7b3b86bafcf3a2

De organisatie van Big Rivers heeft de laatste groep artiesten voor de line-up van het festival bekend gemaakt. Het gaat om acts op het podium van de Popcentrale en op het podium bij de Groenmarkt.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Op het podium van de Popcentrale spelen de band Newärk, Mantis, Sister Fister, Jouw Band, Mijn Band: Tortuga Loco en Zooi, R-Newt: Skillslab 078, Sigida, Rempejek, One Nation Band, PaPa GoNi, WHOP Goes Pop, Emerald, Mayín, Bottles of Love.


Op de Groenmarkt op 13 juli komt DJ Jopieee met zijn zogenoemde ‘groovedefender’. Hij verandert de straat in een dansvloer met een discoshow voor jonge dansliefhebbers, een dansbattle om de Big Rivers Hip Hop Boogie Cup met Baba Laman en een slotact met DJ Maestro en Djoreen.


Andere nieuwe artiesten die naar het festival komen zijn DJEddie4Tune en FreekF bijgestaan door support acts MC Micky Hurts en Julian on Sax; Official Ukelele orchestra; Nothin, but the blues; Hendrikse, Cousin Harley, No Sign of Harry Peat, VandeVen Band en F.A.S.H.


Het muziekfestival is van 12 tot 14 juli in de binnenstad.

Lees ook

fatbike1

Jongens van twaalf opgepakt na mishandelingen, fatbikes in beslag genomen

Drie jongens van twaalf jaar oud uit Dordrecht zijn aangehouden op verdenking van meerdere mishandelingen en afpersing. Op fatbikes vielen de jongens, die onderdeel zijn van een grotere groep, andere jonge slachtoffers lastig.

Point Blur_Jun112026_065550

Auto crasht op brug, bestuurder (33) aangehouden voor rijden onder invloed

Een 33-jarige man is woensdagavond laat aangehouden na een auto-ongeluk op de Zwijndrechtsebrug. Volgens de politie reed de man onder invloed.

Risk Factory Dordrecht

Jeugd klaargestoomd voor als de dijken breken: ‘Kinderen pakken het echt op’

Met escaperoom-achtige opdrachten is de nieuwe Risk Factory in Dordrecht klaar voor komend schooljaar. Bedoeld om leerlingen van groep 7 en 8 alles bij te brengen over bijvoorbeeld een overstroming, brand of de gevaren in het verkeer. Er zijn er slechts vier in heel ons land en Dordrecht heeft zo haar eigen lokale thema, met de vraag: wat te doen als de dijken breken?

IMG_8054 (1) (1)

Ron vond unieke oude beelden van de Papendrechtsebrug: ‘Gekocht voor 50 cent’

Unieke beelden uit 1967 van de Papendrechtsebrug. Die heeft collectiebeheerder Ron de Bruijn van het Regionaal Archief op de rommelmarkt gevonden begin jaren 2000. "Ik dacht die is van mij, hop meenemen", zegt Ron nu. Duur waren de beelden niet, Ron hoefde slechts vijftig guldencent te betalen.

THUMB WEBSITE 2

Cultuurcentrum kent complete metamorfose: ‘Ruimte voor honderd bezoekers extra’

Cultuurcentrum Cascade in Hendrik-Ido-Ambacht is na een jaar gesloten te zijn geweest weer open. Door een grootschalige verbouwing en vernieuwing van het pand moest het samen met de bibliotheek een jaar lang wijken naar een tijdelijk onderkomen. De eerste twee verdiepingen hebben een behoorlijke metamorfose ondergaan.

studiodewitt

Een nieuwe Studio De Witt: presentator Ronald Roël te gast

Hoofdgast in Studio De Witt is zaterdag Ronald Roël. De radiomaker, die jarenlang de Zwijndrechtse politiek op de voet volgde, zet een punt achter zijn lokale radiocarrière. Als interviewer en presentator van ATOS Radio groeide hij uit tot een bekend gezicht van de lokale omroep.