Dordrecht, Netherlands

Laatste dag Big Rivers bezig

Het Big Rivers festival komt vanavond ten einde. Tientallen bands treden vandaag nog op. Als laatste sluit The Euros af.
Jordy Nijenhuis | 15 juli 2018 15:01 | Aangepast op 15 juli 2018 15:01
Big Rivers kijkt tot nu terug op een goed verloop tijdens het zonnige weekend. Ook vandaag is het warm, het kwik zal vanmiddag stijgen tot de 28 graden.

Ondanks de hitte is het behoorlijk druk tijdens het festival. De organisatie heeft de afgelopen dagen enkele keren onder andere het Grote Kerksplein afgesloten omdat er niet meer mensen op het plein konden.

Lees ook

Luke reisde naar Noorwegen voor noorderlicht, maar zag het hier het beste: 'Nog nooit zo gezien'

Een lange reis maken naar het noorden van Noorwegen om het noorderlicht te zien? Maandagavond was da...

Al een half jaar geen les van neergestoken meester: zo gaat het nu met hem

Het gaat ‘beetje bij beetje beter’ met meester Recep, die een halfjaar geleden werd neergestoken tij...

‘Gevaarlijke verkeerssituatie’ bij spoorwegovergang niet aangepast: ‘Geen reden om te veranderen’

Een volgens omwonenden gevaarlijke verkeerssituatie in Hardinxveld-Giessendam wordt niet aangepakt. ...

Opnieuw autobranden in Dordrecht, brandweer twee keer in actie

Wederom is Dordrecht getroffen door verschillende autobranden. Maandagavond rond 21.30 uur is een dr...

Man die schoolmeester neerstak bij eindmusical ‘werd geterroriseerd door een andere vader’

De man die vastzit voor een steekpartij tijdens een schoolmusical in Alblasserdam werd al een jaar g...

Liefhebbers scoren goedkope pareltjes op muziekbeurs: 'Leuk om te snuffelen'

Een ware snoepwinkel voor de liefhebber, zo kan de muziekbeurs van Opnieuw & Co wel genoemd worden. ...