gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Laatste keer Bonfire in Bonifatiuskerk

7860e779addf15cf97dbdb5f682fd00a

Bonfire nam zondagavond afscheid van de Bonifatiuskerk. Het pand is verkocht aan een projectontwikkelaar die er appartementen in gaat maken.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
En dat betekent dat na 7 jaar de deuren van de christelijke ontmoetingsplek definitief dicht gaan. "Helaas, hebben we geen onderkomen meer en zijn we een tijdje dakloos", vertelt Erwin Wietses, directeur van Bonfire.

Niet alleen de stafleden gaan Bonfire missen, ook voor de vaste bezoekers ontstaat er door het vertrek een lege plek.


"Ik heb heel erg genoten van het samen bidden", vertelt een van de aanwezigen waarom zij geregeld bij Bonfire binnenstapte. "en van het god aanbidden, god ontmoeten en elkaar ontmoeten. Dat je echt een vuurtje bij elkaar aansteekt dat is echt heel fijn."

Dat moet ook in de toekomst nog wel mogelijk zijn. Want ondanks dat Bonfire op deze plek stopt, wordt er al nagedacht over een doorstart. "We gaan even een pauze nemen. We stoppen drie maanden met alle activiteiten, geen evenementen, helemaal niks. Maar daarna gaan we weer door. We hadden voor deze plek al een projectplan bedacht onder de noemer 'Modern Klooster' en dat willen we nog steeds ontwikkelen."

Lees ook

nk2026081493A02173

FC Dordrecht ziet zege bij RKC in blessuretijd uit handen glippen

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een zuur punt gepakt bij RKC Waalwijk. Door een tegentreffer in blessuretijd speelde de ploeg gehuld in het nieuwe, door de Eerste Vrije Statenvergadering geïnspireerde uittenue, met 2-2 gelijk.

Still website VERSIE3

Toch op het station erachter komen dat er geen trein rijdt: 'Mijn eigen schuld!'

Stilte op station Dordrecht woensdagochtend tijdens de landelijke ov-staking. Geen enkele trein rijdt en dus zijn er lege perrons. Waar de een extra vroeg zijn bed is uitgekomen, komt de ander er pas op het station achter.

Maarten van der Weijden door Raymond van Olphen

Van der Weijden zwemt toch door, al bijna 300.000 euro opgehaald

Maarten van der Weijden heeft zijn zwemtocht hervat. Volgens de laatste planning bereikt de voormalig Olympisch kampioen rond 17.15 uur Nieuwpoort in de gemeente Molenlanden. Dat is een uur eerder dan aanvankelijk werd gedacht.

vuurwapenmelding Charlotte de Bourbonstraat

Politie gealarmeerd na mogelijk vuurwapen in woning

De politie is donderdagochtend gewaarschuwd voor iemand met een vuurwapen in een woning aan de Charlotte de Bourbonstraat in Dordrecht. Meerdere agenten doorzochten vervolgens het huis in de wijk Nieuw-Krispijn.

fietspadpolitie

Tientallen bekeuringen uitgedeeld bij pont voor niet gebruiken fietspad

De politie heeft in een paar dagen tijd tachtig bekeuringen uitgedeeld bij verkeerscontroles op de Kerkeplaat in Dordrecht. Fietsers, snorfietsers en bromfietsers werden voornamelijk op de bon geslingerd voor het niet gebruiken van het verplichte fietspad.

nk20260905NKS02061

Twaalf tegengoals in twee duels: FC Dordrecht verliest ook van Jong AZ

FC Dordrecht heeft zich zaterdag niet kunnen revancheren voor de 6-1 dreun bij FC Volendam vorige week. Thuis tegen Jong AZ trok de ploeg in een doelpuntenfestival aan het kortste eind: 3-6.