gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Laatste keer Bonfire in Bonifatiuskerk

7860e779addf15cf97dbdb5f682fd00a

Bonfire nam zondagavond afscheid van de Bonifatiuskerk. Het pand is verkocht aan een projectontwikkelaar die er appartementen in gaat maken.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
En dat betekent dat na 7 jaar de deuren van de christelijke ontmoetingsplek definitief dicht gaan. "Helaas, hebben we geen onderkomen meer en zijn we een tijdje dakloos", vertelt Erwin Wietses, directeur van Bonfire.

Niet alleen de stafleden gaan Bonfire missen, ook voor de vaste bezoekers ontstaat er door het vertrek een lege plek.


"Ik heb heel erg genoten van het samen bidden", vertelt een van de aanwezigen waarom zij geregeld bij Bonfire binnenstapte. "en van het god aanbidden, god ontmoeten en elkaar ontmoeten. Dat je echt een vuurtje bij elkaar aansteekt dat is echt heel fijn."

Dat moet ook in de toekomst nog wel mogelijk zijn. Want ondanks dat Bonfire op deze plek stopt, wordt er al nagedacht over een doorstart. "We gaan even een pauze nemen. We stoppen drie maanden met alle activiteiten, geen evenementen, helemaal niks. Maar daarna gaan we weer door. We hadden voor deze plek al een projectplan bedacht onder de noemer 'Modern Klooster' en dat willen we nog steeds ontwikkelen."

Lees ook

azcfoto

Hakenkruizen en anti-azc-leuzen in Dordrecht, gemeente doet aangifte

Op zeven plekken in Dordrecht zijn afgelopen week anti-azc-leuzen, hakenkruizen en bedreigende teksten verschenen. De gemeente spreekt er schande van en doet aangifte van vernieling. “Ik vind het een beetje laf”, reageert wethouder Marc Merx.

riversidecarclassic25

Kinderen mogen meerijden in klassieke auto's bij Riverside Car Classic

De Riverside Car Classic gaat zaterdag voor de achtste keer van start. Dit evenement, waarbij zo’n 40 klassieke auto’s meedoen, start langs de Oude Maas aan de Laan der Verenigde Naties bij Ames Cupra. Aan het eind van de route mogen ook kinderen instappen.

buddingh

Kees Buddingh' krijgt standbeeld, met zijn poëzie op voetstuk

Kees Buddingh' wordt geëerd met een standbeeld. Het eerbetoon van de in 1918 geboren Dordtse dichter komt op de Leuvebrug te staan en wordt gemaakt door Natasja Bennink.

foto westwerkt 2

Minister opent Dordt West Werkt in Wielwijk: 'Belangrijke eerste stap'

In Wielwijk is het initiatief Dordt West Werkt van start gegaan. In aanwezigheid van minister Thierry Aartsen (VVD) van Werk en Participatie werd een lint doorgeknipt. Dordt West Werkt ondersteunt bewoners in hun ontwikkeling naar werk en meedoen in de samenleving.

zwijndrechtsebrug

Let op: deze brug is twee nachten dicht voor verkeer

De Zwijndrechtsebrug is komende week twee nachten in beide richtingen dicht. Rijkswaterstaat voert werkzaamheden uit aan de kelder van de brug.

brandspouwmuur

Brand in spouwmuren na dakdekwerkzaamheden

In een huis aan de Soeteliefskamp in Hendrik-Ido-Ambacht is dinsdagmiddag brand ontstaan. Dat gebeurde toen dakdekkers op het dak bezig waren met werkzaamheden.