Dordrecht, Netherlands

Laura's Keuken weer open

Laura's Keuken in Dubbeldam is weer open. Ruim twee maanden geleden reed een auto de pui in van het restaurant aan het Damplein. De schade was enorm.
Peter Tromp | 8 maart 2017 11:02 | Aangepast op 8 maart 2017 11:02
Van de pui, de koeling, de bar en het glaswerk was weinig meer over. En dat terwijl Laura's Keuken nog geen twee jaar open was.

Poging doodslag

De bestuurder van de auto, een vaste klant, wordt door justitie verdacht van poging tot doodslag. Waarom hij het deed is nog onduidelijk.

"Het is afwachten tot de rechtszaak en dat zal nog wel even duren, maar voorlopig zit hij waar hij hoort en dat is achter slot en grendel", zegt eigenaresse Laura de Haas.


Heropening

Dinsdag opende Laura haar deuren weer en donderdag viert ze die heropening met een borrel.

"De impact was natuurlijk heel groot. Je hebt iets opgebouwd en dat is in één klap weg. En dan is er ook het besef dat we ook in de zaak hadden kunnen staan. Maar nu willen we graag weer vooruit kijken."

Lees ook

Henri (66) wordt gebeten door besmette vleermuis: 'Raak ze nooit aan'

Tijdens een werkdag als vrijwilliger bij het Dordtse dierenzorgcentrum Louterbloemen, krijgt Henri S...

Lijnbus en politieauto botsen in Alblasserdam

Een lijnbus is dinsdagochtend op een politieauto gebotst in Alblasserdam. Het ongeluk gebeurde rond ...

Kapotte ruit en zwartgeblakerde gevel na explosie

Bij een huis aan de Beinemastraat in de Dordtse wijk De Staart is in de nacht van maandag op dinsdag...

Dure fiets en iPhone buitgemaakt bij straatroof: halfjaar cel voor dader (29)

Een Zwijndrechter die in maart in zijn geboorte- en woonplaats een straatroof pleegde, moet van de r...

Waarop wel en niet bezuinigen? Inwoners denken mee over financiële keuzes Sliedrecht

Nederlandse gemeenten krijgen vanaf volgend jaar minder geld van het Rijk en dus moet er flink bezui...

Auto te water, maar bestuurder ontbreekt

Aan de Wilgenweg in Groot-Ammers is maandagmiddag een auto in het water aangetroffen. In het voertui...