gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Leerlingen School Vest halen schoolwerk op: 'We moeten hard aan de bak'

e0f3033cf4b40bb460d2b2f73281ec22

Een stuk minder druk op het schoolplein dan op een normale dinsdagochtend. Bij School Vest komen de leerlingen wel naar het plein, maar dan alleen om hun spullen op te halen.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
"Wij krijgen uitleg over het thuiswerken en we krijgen onze chromebooks mee en extra schoolwerk", vertelt Bink (12)."En dan krijgen we via een website van de meester te horen wat we elke dag moeten maken", vult Beritan (11) aan.

Om de risico's ook bij het ophalen van de schoolspullen zo klein mogelijk te houden, mag niet iedereen tegelijk naar binnen en worden verschillende ingangen van de school gebruikt.

De meeste ouders lijken te spreken te zijn over de aanpak van de school. En dat thuiswerken, daar ziet één van de moeders niet heel erg tegenop: "Mijn dochters zijn heel rustig en kunnen zelfstandig werken dus ik denk dat het bij ons wel goed komt." Veel leerlingen hebben meer twijfels over de komende weken. "Ik vind het echt wel jammer dat ik mijn vrienden dan heel lang niet kan zien".

Lees ook

archieffotopolitie

Vrouw (20) ontvoerd in Papendrecht en opgesloten in auto

Een 20-jarige vrouw is donderdagavond ontvoerd bij een carpoolplaats in Papendrecht. Het slachtoffer is later op de avond door haar ontvoerders achtergelaten in een auto bij Oud-Alblas, meldt de politie.

Foto Artikel Web

Piet (89) blikt terug op bouw en transport Papendrechtse brug

Het is bijna zes decennia geleden als de Papendrechtsebrug wordt geopend. Voormalig Rijkswaterstaat toezichthouder Piet Kraal (89) uit Dubbeldam is nauw betrokken bij de bouw en het transport van de boog van de brug en blikt terug. “Ik ben op dit werk het meest trots. Mijn kleinkinderen zeggen: ‘Dat is de brug van opa.’”

3x2

Ondanks harde regen veel ‘blije koppies’ tijdens jaarlijkse jeugdwielertour

De jaarlijks terugkerende jeugdwielertour 3x2 in Ridderkerk is weer in volle gang. Waar de deelnemers vorig jaar nog konden genieten van volop zon, moeten de kinderen en vrijwilligers het dit jaar vooral doen met regenbroeken en regenjassen. Toch laat de organisatie zich daar niet door tegenhouden.

PSX_20260805_194332

Bestuurder dodelijk ongeluk Voorstraat vrij, maar blijft verdachte

De bestuurder die woensdagavond werd aangehouden na een dodelijke aanrijding op de Voorstraat in Dordrecht, is heengezonden. Dit houdt in dat hij is vrijgelaten, maar wel verdachte blijft in deze zaak.

herdenking gebroeders De Witt

Politieke moord op gebroeders De Witt voor 10e keer herdacht: 'Het leeft in Dordrecht'

Opgehangen lichamen en kleding en ledematen verkocht op een veiling. Dat is hoe het leven van de gebroeders De Witt 354 jaar geleden ten einde kwam. Donderdagavond wordt in Dordrecht bij het standbeeld van de broers op de Vismarkt voor de tiende keer stilgestaan bij de dood van Johan en Cornelis de Witt. Dat de herdenking jaarlijks zou terugkeren had organisator Ben Corino bij de eerste keer in 2017 nooit verwacht.

parkmerwesteinarchief

Ook botulisme in Park Merwestein vastgesteld

Bij een eend in Park Merwestein in Dordrecht is botulisme vastgesteld. De gemeente vraagt bezoekers van het park daarom om niet te zwemmen of spelen in het water, honden niet in het water te laten zwemmen en geen eenden of andere watervogels te voeren of aan te raken.