gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Leerlingen School Vest halen schoolwerk op: 'We moeten hard aan de bak'

e0f3033cf4b40bb460d2b2f73281ec22.jpg

Een stuk minder druk op het schoolplein dan op een normale dinsdagochtend. Bij School Vest komen de leerlingen wel naar het plein, maar dan alleen om hun spullen op te halen.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
"Wij krijgen uitleg over het thuiswerken en we krijgen onze chromebooks mee en extra schoolwerk", vertelt Bink (12)."En dan krijgen we via een website van de meester te horen wat we elke dag moeten maken", vult Beritan (11) aan.

Om de risico's ook bij het ophalen van de schoolspullen zo klein mogelijk te houden, mag niet iedereen tegelijk naar binnen en worden verschillende ingangen van de school gebruikt.

De meeste ouders lijken te spreken te zijn over de aanpak van de school. En dat thuiswerken, daar ziet één van de moeders niet heel erg tegenop: "Mijn dochters zijn heel rustig en kunnen zelfstandig werken dus ik denk dat het bij ons wel goed komt." Veel leerlingen hebben meer twijfels over de komende weken. "Ik vind het echt wel jammer dat ik mijn vrienden dan heel lang niet kan zien".

Lees ook

uitreiking johan de witt speld.jpg

Gert van Engelen ontvangt Johan de Witt-speld

Gert van Engelen is sinds vrijdag trotse eigenaar van de Johan de Witt-speld. De onderscheiding wordt toegekend als waardering voor zijn inzet voor het vertellen van de levensverhalen van weggevoerde en vermoorde Joodse Dordtenaren tijdens de Tweede wereldoorlog.

fotoartikelijssmaak.jpg

Met deze ijssmaken kom jij de warme dagen wel door

Mei is zomers begonnen, en dus zijn de ijssalons in trek. Een bolletje chocola of vanille is op veel plekken wel te krijgen, maar tegenwoordig liggen er ook bijzondere smaken als hazelnootgebak of After-Eight in de vitrine. Hoe valt dat in de smaak? “After-Eight is mijn lievelingssmaak aller tijden.”

naeffoto.png

Eerste vrouwenstandbeeld in Dordt? Er is zelfs een onthullingsdag in gedachten

Een standbeeld met een vrouw in de hoofdrol? In Dordrecht is er nog geen voorbeeld van, maar daar komt de komende jaren misschien verandering in. Onlangs werd namelijk een plan overhandigd voor een beeld van voormalig schrijfster Top Naeff. “Ze was echt een vakvrouw, daarom moet ze geëerd worden.”

voormonique.png

Auto botst tegen geluidswal, muur komt op spoor

Een auto is vrijdagochtend tegen een geluidsmuur tussen het spoor en de Transvaalstraat in Dordrecht gebotst. Daar ging een aanrijding met een andere auto aan vooraf.

IMG-20260428-WA0021.jpg

Geëvacueerde bewoners Spuiweg nog niet naar huis na grote brand

De oorzaak van de brand aan de Spuiweg van afgelopen dinsdag is nog steeds niet bekend, laat de politie weten. De buren die eerder deze week werden geëvacueerd, hebben vooralsnog niet thuis kunnen slapen en worden sindsdien elders opgevangen.

rijnmondzonnig.jpg

Vandaag een stralende dag met 25 graden, maar daarna slaat het weer om

De maand mei is vandaag begonnen en doet dat met zomerse temperaturen! Dat betekent dat de temperatuur zal gaan oplopen naar 25 graden en plaatselijk kan het zelfs 26 graden worden.