Dordrecht, Netherlands

Leerlingen School Vest halen schoolwerk op: 'We moeten hard aan de bak'

Een stuk minder druk op het schoolplein dan op een normale dinsdagochtend. Bij School Vest komen de leerlingen wel naar het plein, maar dan alleen om hun spullen op te halen.
Marjolein Vos | 17 maart 2020 10:46 | Aangepast op 17 maart 2020 10:46
"Wij krijgen uitleg over het thuiswerken en we krijgen onze chromebooks mee en extra schoolwerk", vertelt Bink (12)."En dan krijgen we via een website van de meester te horen wat we elke dag moeten maken", vult Beritan (11) aan.

Om de risico's ook bij het ophalen van de schoolspullen zo klein mogelijk te houden, mag niet iedereen tegelijk naar binnen en worden verschillende ingangen van de school gebruikt.

De meeste ouders lijken te spreken te zijn over de aanpak van de school. En dat thuiswerken, daar ziet één van de moeders niet heel erg tegenop: "Mijn dochters zijn heel rustig en kunnen zelfstandig werken dus ik denk dat het bij ons wel goed komt." Veel leerlingen hebben meer twijfels over de komende weken. "Ik vind het echt wel jammer dat ik mijn vrienden dan heel lang niet kan zien".

Lees ook

Buurt in shock na horrordood buurman: 'Dat hij zo aan zijn einde komt is triest'

Buren reageren geschokt op het overlijden van een 85 jarige man in Ridderkerk. Woensdagmiddag brak e...

Moerdijk verkocht huis aan jong Papendrechts stel en komt nu tóch met oplossing

Elf dagen nadat Terrence (30) en Lindsey (31) uit Papendrecht een huis kochten van de gemeente Moerd...

Recordjaar voor Weizigt: meer dan 200.000 bezoekers in één jaar

Het duurzaamheidscentrum aan de rand van het Weizigtpark in Dordrecht heeft afgelopen jaar meer bezo...

Vis van Klaas stopt na 30 jaar: ‘Ik vind het echt heel jammer’

Er komt een einde aan de Vis van Klaas. De viskraam die staat op het Damplein in de Dordtse wijk Dub...

Farhad heeft zorgen over zijn familie in Iran: 'Bellen kan niet, er is geen verbinding meer'

In Iran is de grootste opstand in jaren gaande, die hard wordt neergeslagen door het regime. Daarbij...

Burgemeester maakt zich druk over toename autobranden: 'Acht keer zoveel tijdens jaarwisseling'

Burgemeester Nanning Mol van Dordrecht maakt zich zorgen om de toename van het aantal autobranden. ...