Dordrecht, Netherlands

Leerpark moet rookvrij worden: rookabri's weg

De rookabri's op het Leerpark zijn woensdagmiddag weggehaald. Ook het stuk terrein rondom de scholen moet daar namelijk rookvrij worden.
Petra Scheurwater | 27 februari 2019 17:02 | Aangepast op 27 februari 2019 17:02
Het schoolplein van het DaVinci College is al een tijdje rookvrij en de school wil dat er vanaf september ook niet meer in de omgeving een sigaret wordt opgestoken, zoals te zien is op het kaartje.

Aan de rand van de rookvrije zone moeten nieuwe rokersplekken komen. Met het verdwijnen van de abri's is droogstaan in de regen voor de rokers in ieder geval verleden tijd.

Vanwege de voorjaarsvakantie was het DaVinci College niet bereikbaar voor commentaar. Daardoor is het nog niet duidelijk of het wettelijk wel gehandhaafd kan worden.

Lees ook

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...